Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends tapasztalt...

League of Legends tapasztalt ember segítene?

Figyelt kérdés

Üdv. Lenne 1-2 kérdésem, egy apróbb és 1 komolyabb. Tapasztalt ember válaszát szeretném kérni, fontos lenne számomra.

Nos az első, hogy a Szalagokat miképp lehet megszerezni pontosan? Azokról beszélek, amik kitüntetésként vannak a karakter képe mellett a betöltési képernyőn a meccs előtt, ezek a Hősiesség szalagok, Barátságos stb.

A másik, ám fontosabb kérdésem az lenne, ha meghívtam 10 embert, és meghaladták a 10 es szintet mindannyian, jutalmam 975 RP lett. Ezt jóváírtam, meg is kaptam. No de még jóvá lehetett írni 500 IP t 1 rúnaoldallal, megtörtént. Jóváírtam az első 3 x 500 IP t is.

Ami érdekelne, hogy ha én ismét meghívok 10 embert, ismét eljátszható ez a dolog, avagy ők után csak 25 felett lehet jóváírni a warwick champ et és hozzá a skint? mert akkor kétlem hogy a meghívással foglalkoznék, nehéz embert lelni aki még nem lolozik -.-

Tudna valaki tapasztalt ember válaszolni? nagyon szépen megköszönném a válaszokat :)


2014. aug. 26. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:

25 embert, azaz ha megvan 10, akkor még 15 ember kell meghívnod, hogy megkapd a következő jutalmat. Ha meghívsz 10-et, még nem fogsz kapni semmit.


Szalagot akkor kapsz, ha folyamatosan kapsz Honort a játékok után (barátoktól kapott honor nem számít), és egy idő után adni fog. Senki nem tudja, hogy mennyi kell mennyiségre vagy időre, ha eleget kapsz elég sűrűn, akkor lesz. De ne igazán éld bele magad, minél magasabb szinten vagy annál kevésbé érdekli az embereket a honorozás, pár hét és el fog tűnni a szalagod.

2014. aug. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, sokat segített :)
2014. aug. 27. 09:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!