Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legens-ben hogy...

Hgfeusdj kérdése:

League of legens-ben hogy lehet olcsón sok rp-t összeszedni?

Figyelt kérdés

helló!


Szóval hallottam valami ilyesmit hogy rossz a lol rendszere és ha veszel rp-t akkor csak néhány percel később veszi le a pénzt a kártyáról és mire leveszi a pénzt addig többször is vehetsz le az oldalról rp-t úgy hogy csak egyszer veszi le közben a pént. Tehát kb.: 3*veszel fel rp-t de csak az elsőt fizetted ki vagyis 1* fizetsz. ha valaki tud valamit erről hogy ez hogy működik pontosan akkor írjon. Ja és ha van valami olyan hack progi amit le is lehet tölteni (nem kell megadni a telószámom sehol meg ilyenek) akkor az még jobb is lenne. már én is néztem ilyeneket de vagy tele volt reklámmal vagy nem ment mert rossz verzióban volt.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. szept. 26. 23:58
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Na meg binárisan programozni xD Tökéletesen kezeli a commodore 64-et.
2014. okt. 3. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
59%

Én tudok egy jó megoldást erre:)))

Vegyél rpt!

Az az egyetlen.Nincs hack a riot nagyon odafigyel erre, a legtöbb úgyis átverés vagy vírus.De őszintén örülök is neki,hogy nem tud minden jött ment csak úgy hipp hopp free RPt szerezni.:) Elvenné a játékélményt. Így többnyire látszik,hogy ki az aki jó játékos legtöbbször az fektet bele,aki tényleg már jó ideje tolja

Nem becsmérelni akarlak,de ha már játszol játssz rendesen...


Viszont vannak kiskapuk pl... youtube csatorna lájkolásával asszem Tristana + riot girl tristana skin ingyen. Meg facebook lájkolással Alistar és mellé skin. Meg barátmeghívásokkal lehet ingyen rpkhez jutni.:)

2014. okt. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Köszi! Végre egy normális válasz!

Emberek tanulhatnátok tőle de tényleg. olvassátok el hogy a legutóbbi válasz mennyivel más mint a többi. De kevés manapság a normális ember.

2014. nov. 3. 22:19
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi tanuljunk... Nem szándékozom semmit tanulni egy csalótól :3 Az előttem lévő válaszoló csak visszatért a kérdés gyökeréhez.
2014. nov. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!