Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legens-ben hogy...

Hgfeusdj kérdése:

League of legens-ben hogy lehet olcsón sok rp-t összeszedni?

Figyelt kérdés

helló!


Szóval hallottam valami ilyesmit hogy rossz a lol rendszere és ha veszel rp-t akkor csak néhány percel később veszi le a pénzt a kártyáról és mire leveszi a pénzt addig többször is vehetsz le az oldalról rp-t úgy hogy csak egyszer veszi le közben a pént. Tehát kb.: 3*veszel fel rp-t de csak az elsőt fizetted ki vagyis 1* fizetsz. ha valaki tud valamit erről hogy ez hogy működik pontosan akkor írjon. Ja és ha van valami olyan hack progi amit le is lehet tölteni (nem kell megadni a telószámom sehol meg ilyenek) akkor az még jobb is lenne. már én is néztem ilyeneket de vagy tele volt reklámmal vagy nem ment mert rossz verzióban volt.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. szept. 26. 23:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Szerinted egy akkora ceg mint a Riot hagyja hogy ezek a Pistike-altato mesek valora valjanak???
2014. szept. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Helló!


Nem azt mondtam hogy hagyja. De látom nagyon sok kitartás van benned. cod mw3-ra fél évig kerestem hacket és nem találtam, mostanra (1 évvel később) már egyszerre 12 hackel játszok.Szerinted egy akkora cég mint a call of duty ezt hagyta? Nyilván egyik cég sem hagyja de pont a hacket megakadályozó progikat kell átjátszani. A diablót úgy törtem fel hogy átírtam a programot bináris nyelven. (úgyhogy mindenki légyszíves kíméljen az ilyenfajta kommentektől, mert bármit fel lehet törni csak kitartás kell hozzá.)

2014. szept. 27. 12:12
 3/24 anonim ***** válasza:
85%

12 hack-al jatszol... hat csak gratulalni tudok, biztos nagyon kiralynak erzed magad

Nyilvan barmit fel lehet torni, turelemmel es megfelelo tudassal, de azert egy jatekot ne hasonlits ossze egy bank-al

2014. szept. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Helló!


1. Nem azt mondom hogy egy játék olyan mint egy bank, hanem azt hogy bármit fel lehet törni.


2. Mi az hogy "biztosan nagyon királynak érzed magad"? Mondjuk téged minősít hogy miket írsz.


3. Mondtam hogy nem kellenek az ilyen kommentek de te mégis visszaírtál. Ha valami problémád van velem akkor kérlek privátban írj és arra max nem válaszolok de ne ide ahol mindenki látja. De mint már mondtam "téged minősít"


(Ha valaki olvassa ezt a kérdést akkor az legyenszíves ne a vitához írjon kommentet hanem az eredeti kérdéshez)

2014. szept. 27. 23:28
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
12 hackel játszol? Hát gratulálok, te is egyike vagy azoknak, akik játszhatatlanná teszik a jó játékokat.
2014. szept. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
ez egy 10 eves hulyegyerek azt kindja a call of duty egy ceg xdddd
2014. szept. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Najó. Mond meg őszintén hogy naponta hány hackert látsz a call of duty mw3-ban? Én naponta 15-nél is többet. nem játszhatatlanná teszem hanem eséjt adok magamnak ha már megvettem és szerintem mindenkinek ezt kéne tennie. Szerinted az normális hogy minden második pályára fellép egy hacker? És akkor meccs végére van egy olyan statom hogy: -83 death -2 kill. és még fizettem is a játékért. Ezt gondoljátok át.
2014. szept. 28. 19:31
 8/24 A kérdező kommentje:
Jah És hidd el hogy ha visszavihetném a játékot egy olyan kijelentéssel hogy túl sok a hacker akkor megtenném. Te tudsz ilyesmiről?
2014. szept. 28. 19:32
 9/24 A kérdező kommentje:
Az egyel alatta levő komment írójával már inkább le sem állok vitatkozni, még lehúzna a saját szintjére. Az ilyenek állnak a legalacsonyabban akik mindenben a hibát keresik meg mindenbe belekötnek.
2014. szept. 28. 19:40
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem eselyt adsz magadnak, hanem te is ugyanolyan csalo gyoker vagy mint a tobbi 15 akivel talalkozol, es elrontod masok jatekelmenyet.

Szerinted masok is ezt kellene tegyek, vagyis mindenki csaljon??? Nem epp hogy az ellenkezoje lenne a jobbik megoldas?

Es meg te josz az ilyen "magadat minosited" fele beszollassal...

2014. szept. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!