Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legendsben hogyan...

League of Legendsben hogyan győzzem meg a haveromat, hogy a fiókját átvigye az EUW-ről EUNE-re?

Figyelt kérdés

A kérdés igazából egy kissé bonyolultabb, mint ahogy fent leírtam, itt a teljes szituáció:

Van egy ismerősöm, akivel nyár elején vett rá hogy lolozzak, azóta sok mindent megtanultam és nagyon megtetszett a játék, és mivel ő EU Westen volt, ezért én is oda regisztráltam, azonban később tudtam meg, hogy az összes többi barátom EUNE-en van. Nagyon szeretnék velük is játszani, de szerintem nehéz egyszerre két accot vinni, így is alig vittem ki 30-ra a westeset nyárom + még ugye a suli...

Az az ismerősöm, akivel pedig EUW-n lolozok, az pedig a fél világért sem akar átmenni EUNE-re...

Próbáltam meggyőzni, de ő meg mindig azt mondja hogy a lengyelek meg a többi troll, de én meg ugye mindig monom neki hogyha ismerősökkel játszunk, méghozzá közben ts-en is beszélünk, akkor kb aratnánk a lengyel noobokat a másik csapatban, meg hogyha feljutunk goldba ott már nincsenek trollok (jó azért van kivétel) de nem ért velem egyet.


Szóval az a kérdés, hogy hogyan győzzem meg?

(Bocsi egy kicsit hosszúra sikeredett a történet :/ )



2014. szept. 15. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem győzködném, a 30-as main accountom EUNE-n van, itt egy nagyobb társasággal szoktunk játszani, de a rankeden vagy néha egyedül megyek, akkor gyakran szívás van a trollok, afkok, és angolul gyakran nem beszélő lengyelek miatt. Westen egy kis smurfom van, mert két osztálytársam ott játszik, ugyan ott sem minden tökéletes, de sokkal kevesebb a hülye, és a mentalitás lényegesen normálisabb.
2014. szept. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát jó, köszi a gyors és értelmes választ, nekem nem jelentenek problémát a lengyelek meg a többi mert én csak csapatban lolozok egyedül sosem szoktam :D
2014. szept. 15. 20:43
 3/8 anonim ***** válasza:
EUW-n még játszani is tudnak gold tetején meg felette. Ne gyere át eune-re, rosszul jársz, hidd el, tapasztalat.
2014. szept. 16. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy meg tudnád győzni, sajnos megértem, hogy miért nem akar átjönni. Én szezon elején mentem ár EUW-re, vissza se tudok nézni, ég és föld a különbség. EUNE-től egyszerűen már hánytam, kedvem nem volt a játékhoz. Itt messze nincs annyi undorító ember, azóta élvezek bármikor lejátszani egy meccset. Jójó lehet, hogy csapatban is játszanátok, de azért valljuk be, az nem akkora kihívás, mint a soloq, ezen felül az ember egyedül is akarja tolni, nem mindig van ott a csapat.


Trollok amúgy bronztól diamondig lesznek, erre készülj fel.

2014. szept. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se éri meg, én season 2 vége óta lolozok, alapból eune-re regeltem és most készülök euw-re váltani, azt hittem én is hogy goldtól már nem lesznek trollok, de tévedtem ugyanis az egész gold és az fölötti ligák boostolt játékosokból állnak, nem hiába van 60 játékos-ból 50 0lp-n gold V-be, ide ne gyere, inkább az eune-s haverjaidat hivd oda.
2014. nov. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Nami the Tidecaller ***** válasza:
@21:49 Menjél is EUW masterrace szerverre,ott nincsenek trollok...
2014. nov. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22:45, jó lehet hogy euw-n is vannak trollok de az eune-től csak jobb lehet.
2014. nov. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
és ennek mi köze a rotációs kapához?? xD
2014. dec. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!