Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A leuge of legendsben minek...

A leuge of legendsben minek van nagy RANGEje?

Figyelt kérdés
pl.:xerath

2014. aug. 28. 12:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
tényleg olyan nehéz kitapasztani?naponta jönnek az idiótábbnál idiótább lol-os kérdések ide amikor csak játszani kéne azzal a rohadt játékkal,én soha nem kérdeztem még semmi ilyen hülyeséget hogy kinek nagy a range,ha legalább játszottál már 300 game-t akkor mindegyik karakterrel találkoznod kellett legalább egyszer és akkor megláthattad hogy mekkora a range-ük,ha meg nem tudtad megítélni akkor a 300 game alatt csak játszottál már a legtöbb hőssel mivel minden héten mások a free-k ezért 300 game alatt már biztos hogy legalább a 90%-uk volt free,és elég lett volna minden hős kipróbálásánál megnyomni azt a rohadt c betűt és ott kiír minden adatot a hősről,a range-t is,ha meg nincs meg a 300 game akkor tök mind1 mivel vagy mivel még semmivel se tanultál meg játszani és nem is ismered az összes hőst,régen nem voltak ilyenek mint most,akkor játszottak az emberek és meg is tanult mind...
2014. aug. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Sajnos a lol-nak a közönsége (!!tisztelet a kivételnek!!) fogyatékosokból áll, akik mást nem tudnak csak kérdezni. Elolvasni a hős infót még a menüben? Pff azt csak a csicskák csinálják. Kitapasztalni melyik szimpatikus nekem az ingyenesek közül hetente? Hátte hülyevagy? Sajnos itt tartunk :)
2014. aug. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

#2 (!!tisztelet a !!sok!! kivételnek!!)

(2)

2014. aug. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

jó jó

bocs

2014. aug. 28. 15:08
 5/17 A kérdező kommentje:

megkérdeztem valamit baj???

csak érdekelt valami...

nem játszottam 300 kört úgyhogy nem tom mi mit tud

lvl 14 vagyok...

azért kérdeztem mert a nagy rangeés karikat szeretem kivétel nasus nem vagyok béna főleg nem nasussal 2x pentáztam körönkénti statom vele 38/3/5-6

2014. aug. 28. 16:05
 6/17 A kérdező kommentje:

nem fölvágni akarok talán egy kicsit

nem akarok mindent kipróbálni mert ha valamivel béna vagyok egy évig halgatom hogy béna vagyok

2014. aug. 28. 16:32
 7/17 A kérdező kommentje:
ráadásul ha bekerülsz valaki olyannal egy teamba akicsak próbálgat szidni fogod mint állat...
2014. aug. 28. 16:38
 8/17 anonim ***** válasza:
lvl 14... na takarodj játszani és 1000 winig vissza se gyere
2014. aug. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

XD

kösz a bíztatást :D

minden kör végén rá nézek a gyakori kérdésekre XD

2014. aug. 28. 17:26
 10/17 anonim ***** válasza:
de ember komolyan mondom,játssz sokat és mindent meg fogsz tudni a játékról
2014. aug. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!