Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A League of Legendsben Miss...

A League of Legendsben Miss Fortune a kedvencem. Segitenetek?

Figyelt kérdés
Jatek kozben miket kell neki venni? Szerintetek o jo karakter? Mit fejlesszek neki milyen sorrendben? Miket allitsak be neki a jatekban kivalasztaskor??

2014. aug. 20. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miket maxolj ki:

-Q

-W

-E


Először a Q-t maxold, utána a W-t majd az E-t.


Runáknak megfelelnek a tipikus ADC rúnák, AD, Armor, Life Steal.


Amit biztos vegyél: Bloodthirster, Infinity Edge, Berserker's Greaves cipő.


Opcionális: Statikk Shiv, Phantom Dancer, Last Whisper, The Black Cleaver

Védekező item, 1 elég ezek közül: Guardian Angel,Banshee's Veil, Frozen Mallet


Minden karakter jó, attól függ hogyan játszol vele. Nekem az egyik kedvenc adc-m MF, a passivja hasznos, mert nem kell annyira hamar cipőt venni neki, mint a többi adc-nek. Az ultijának is nagy a range-e, de egyszerűen meg lehet szakítani ezért nem használják annyian (főleg most egy Braum vagy egy Leona support). Menekülni nem tud olyan jól, mint Corki vagy mint Ezreal vagy mint esetleg Tristana.

2014. aug. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Régebben én is sokat használtam, mostanában már kevésbé. Szerintem teljesen korrekt ADC, bár a mostani metában sajnos nincs a legjobbak közt (Lucian, Twitch, Kog'maw, Jinx, Tristana, Corki, Draven).

Olyan itemeket érdemes venni, amik atteck damage-t és lifesteal-t adnak, de a crit chance és az attack speed is jól jön neki. Általában Infinity Edge-t rusholok elsőnek, utána egy atteck speed + crites item jön, Statikk Shiv vagy Phantom Dancer, illetve Last Whisper. Végjátékban több verzióm van helyzettől függően, ha vacakul állok, akkor Banshee vagy Mercurial Scimitar, de ha jól, akkor Bloodthirter vagy Blade of the Ruined King a plusz damage és lifesteal miatt. A summoner spellek mostanában szinte minden ADC-nek a heal és flash szoktak lenni, ha az ellenfélből valakinek várhatóan nagy burstje lesz, akkor heal helyett jó ötlet a barrier is. Amúgy teljesen standard ADC rúnákkal és masteriesekkel szoktam vinni.

2014. aug. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Nami the Tidecaller ***** válasza:

Triforce,IE,Last Whisper/Black Cleaver ha AD mid/toposotok van,GA/Banshee,BT


Mielőtt belekezdenél az IE-be legyen két Dolan Blade nálad. Cipőt meg akkor vegyél amikor már nem csak a saját laneden játszol.

2014. aug. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Nami the Tidecaller ***** válasza:
IE helyett jó lehet akár az Essence Reaver is.
2014. aug. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2014. aug. 25. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!