Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim: Mágus Harcos vagy mi ez?

A Császár kérdése:

Skyrim: Mágus Harcos vagy mi ez?

Figyelt kérdés

Még sose Skyrim-oztam, de a jövőben meg szeretném venni a játékot és érdeklődnék afelől, hogy mi ez?


Ez most egy Harcos ami elővarázsolja a harcos fegyvereket mint kard, bárd meg így? Vagy ez egy Mágus ami harcos fegyvereket varázsol elő, hogy azzal harcoljon?


Olyat olvastam, hogy ez egy:

- Conjuration Warrior

- Arcane Warrior


Mi ez a kaszt akkor harcos vagy Mágus, vagy egy hibrid kaszt? Mik az erősségei és hogy lehet kialakítani? :O


[link]


[link]


[link]



2014. szept. 9. 12:16
 1/3 hollófernyiges ***** válasza:
A Skyrimban nincsenek kasztok, skillek vannak, meg szintlépésnél kapott pontok, amikkel ezeket turbózhatod. A képeken a summoning skillfához tartozó varázsfegyver-megidézések vannak, hogy mennyire hatékony, őszintén szólva nem tudom, ebből az ágból én inkább elementálokat idéztem.
2014. szept. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szóval ez egy idézés, fegyvert idézel. :D
2014. szept. 9. 13:05
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Igen,bármely karaktertípust választod vannak alapképességei fajtól függően.

A játék elejétől kezdve te döntöd el, hohy mire szeretnél fejlődni.

Fejlődni lehet képességpontokkal,amiket szintlépések után kapsz, de lehet elolvasott könyvekből (rengeteg köny van a skyrimban,amik történeteket írnak le,de vannak varázskönyvek is, melyekből új varázslatokat ismerhetsz meg, de varázskönvet nem csak találni,hanem venni is lehet, kereskedőknél , mágusoknál)

Aztán lehet fejlődni úgy is, hogy ősszeismerkedsz egy karakterrel, vagy teljesítesz neki valami küldetést és Ő tanít neked valamit, vagy megkéred hogy tanítson pénzért.


Stb.....

A skyrim a legösszetettebb játék,próbáld ki.


A steam-en sokszor akciós,de akkor már kiegészítőkkel együtt vedd meg (legendary edition).


Itt sem drága:

[link]

2014. szept. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!