Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Elder Scrolls V skyrim :...

The Elder Scrolls V skyrim : harcos vagy mágus?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Szeretnék újra elkezdeni játszani skyrim-al (régebbről van egy NAGYON KICSI tapasztalatom a játékról de az egyenlő a nullával) Szóval a kérdésem hogy melyikre érdemesebb építeni a karaktert (úgyértem: melyik az élvezetesebb, szórakoztatóbb) tehát a harcos, mágus vagy esetleg íjász ? (a válaszokat előre is köszönöm)

2014. júl. 26. 10:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a harcost ajánlanám. Az íjásszal az a baj, hogy elég sokat kell vele lopakodni, így elég macerás. A mágussal az egyetlen probléma, hogy a későbbi varázslatoknál (pl. robbanó tűzlabda) jónéhányszor vissza kellett töltenem a játékot, mert megöltem a társam. De harcossal is csinálhatod azt, hogy egykezes fegyvert kombinálsz valami varázslattal (pl. ellenfél felélesztése).
2014. júl. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm tehát eddig harcos :)
2014. júl. 26. 11:35
 3/10 A kérdező kommentje:
dee még várom a javaslatokat
2014. júl. 26. 11:35
 4/10 Drone007 ***** válasza:

Én speciel szeretek lopakodni, és nincs is annál felemelőbb, mint a mikor úgy lősz fejbe nyíllal 3 katonát, hogy azok azt se tudják honnan jön az áldás :) Na és a 12x-es lopakodó támadás íjjal azért nem rossz.


Egyébként sajnos a társakkal rendszerint az a gond, hogy belépnek a tűzvonalba. Ugyanúgy varázslatoknál, mint íjászkodásnál, vagy közelharcnál is.


Varázslóval akkor érdemes menni, ha elég tapasztalt vagy, és nem bánod, ha időnként váltogatni kell a varázslataidat. Mellé mindenképpen kell 1kezes fegyver is, mert a manából gyorsan ki lehet fogyni, főleg ha már magasabb szintű varázslatokat dobálsz.


Én inkább a három egészséges kombóját javaslom. Support vagy idéző jellegű varázslatokat + egykezes fegyver + lopakodás + ha marad pontod egy kis íjászat.


A távolsági fegyverek használatának megvan az a hátránya, hogy ha senkit nem engedsz közelharcba, akkor nem fejlődik a vértviselésed (persze akkor nem is kell) :)

2014. júl. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én mind a 3 mal vagyok egyszere :P
2014. júl. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De én szeretnék 1 karakterre koncentrálni :) csak nem tudom milyen lenne a megfelelő
2014. júl. 27. 18:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Amúgy az íjász szeretem a legjobban de utálok lopakodni ezért jó vagyok kovácsolásból úgyhogy 354 et sebez az íjam jgy nem kell lopakodnom :P
2014. júl. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A tapasztalatlan játékosoknak a harcos a legjobb. Sok pnotot tegyél az életerőre és staminára. Könnyű vele játszani, de nem a legélvezetesebb, mert elég hamar unalmassá válik a viszonylag gyenge közelharci rendszer miatt.


Hosszútávon nekem a mágus a kedvencem. Egyszerűen mindenre jó a mágia. Feláldozható társakat elhet vele megidézni. Ellenségeket lehet egymás ellen fordítani. Árkán tűzben lehet őket elégetni. Ingyen tudod magad és másokat gyógyítani, nagyon hatékonyan. Lehet vasat arannyá változtatni, vízben lélegezni, mágikus páncélt magadra varázsolni.

Hosszútávra mindenképp a mágust ajánlom, haladó játékosoknál verhetetlen a mágia.

2014. júl. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát igazából az én szívem is a mágus felé húzni mert úgy vettem észre hogy sokszínűbb és ahogy most kiderült a válaszodból kezdőknek talán még nagyobb kihívás is amit szeretek. Szóval köszönöm a válaszokat :) valószínű hogy a mágus mellett maradok :)
2014. júl. 30. 21:20
 10/10 A kérdező kommentje:
*húz
2014. júl. 30. 21:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!