Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Warcraft. A kérdésem...

Huner kérdése:

World of Warcraft. A kérdésem a következő lenne: mit kell ahhoz most tennem hogy eredetin tudjak vele játszani? Mit kell hozzá megvásárolnom? Szeretném ha valaki megválaszolja azt tőmondatokban tenné és nem 2 mondatban lezavarva.

Figyelt kérdés
Részletesebben: Szeretném megtudni hogy hogyan is zajlik ez az egész, értem itt a vásárlást,alapjáték,kiegek,gamecard, fizetési módok stb.

2014. szept. 8. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:

csinálsz blizzardos accountot (Battle.net).


Belépsz a battle.netbe, ezt fogod látni:

[link]

Ajánlanám, hogy valami kulcsos oldalon vegyed meg a legújabb kiegészítő kódját, majd a battlenet-en 'Redeem a code' beváltod a kapott kódot. Ezzel elvileg 14 napot v 1 hónapot kapsz ingyen (régen csináltam már). Utána havi fizetést a Blizzard weboldalán tudod végezni Mastercard vagy Visa kártyával (nekem pl OTP van, de ott van a sarkában a Mastercard jel, ezért használható Mastercardnál.)

2014. szept. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ami még fontos, miután beírtad a kódot (esetleg megvetted ott, stb) jelentkezz ki a battle-netből, várj 5-10 percet és jelentkezz be megint + indítsd újra a battle.netedet (nálam is kellett diablo 3 upgradenél).
2014. szept. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Csiß ***** válasza:
És lehetőleg az eu.battle.net -en csinálj accountot mert a sima battle.net az amcsi.
2014. szept. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat srácok,hallottam erről a boots-os dologról hogy fellehet vinni egy karit 90re instant, erről tudtok mondani valami okosságot hogy működik?
2014. szept. 8. 20:03
 5/8 A kérdező kommentje:
Magát a játékot melyiket kell megvenni? elég ha mondjuk a legújabb kiegészítőt megveszem és akkor játszható is, vagy kell hozzá az a bizonyos collector amivel találkoztam (alap játék,burning,lich) és aztán cata,panda,dreanor ? huh ez mondjuk elég soknak hangzik.
2014. szept. 8. 20:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Bár battleneten nincs kizárva egyébként, hogy picit olcsóbb a dolog, megveheted bármelyik például 576 boltban is. Az árakkal nem vagyok teljesen tisztában, de az alap wow+burning crusade+wrath of the lich king+cataclysm kiegek lemezei egy darab battlechestnek nevezett dobozban megvehetők már elég jó áron. a cataclysm utáni mists of pandaria kiegészítő kicsit borsosabb azt külön meg kell venni még. a legújabb november 13-án megjelenő warlords of draenor kiegészítő egyelőre csak előrendelhető, nem kapható. azt elő tudod rendelni szerintem ugyan úgy a bolt weboldalán de talán bneten is és a boltban megkapod. természetesen megjelenés után már meg lehet venni bármikor a boltban. a lemezekben utána ott lesznek az aktiváló kulcsok és már csak az előfizetéseket kell rendezned. ez mehet a boltban kapható gamecardokkal amik úgy tudom 60 napos játékidőt biztosítanak vagy netes előfizetéssel, ahol 30 naptól kezdve, pénzmennyiségtől függően lehet előfizeni valamilyen időre. kinek mi a kényelmesebb. persze bnet accot csinálni kell mindenképpen az elején.
2014. szept. 11. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a terjedelmes választ :) hát igen eléggé húzósnak hangzik így a dolog, de ez is csak egy kezdés, egyébként szerintetek megéri előfizetni, van még élménye a játéknak ?
2014. szept. 12. 15:11
 8/8 anonim ***** válasza:
na ezzel kapcsolatban már többet tudok :D én a wotlk contentet toltam végig, szerintem messze az volt az egyetlen és a legjobb content a wow-ban valaha is. A catától kezdve már telepakolták a játékot olyan baromságokkal, aminek sokszor alig van köze a warcraft universe-hez. Élménye a mai napig van a játéknak, de a wotlk-hoz képest talán, ha 30%. Nincsenek már olyan hangulatos pvp-k például egyáltalán. A pvp vonala a játéknak teljes csőd. A pve valószinüleg még jó.
2014. szept. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!