Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nemtudok fellépni egy tört...

Nemtudok fellépni egy tört wow szeróra, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Gonzy wow 3.3.5 szerverén játszom, de mai nap óta csak annyit ir ki hogy Connecting, aztán azt hogy Couldn't connect to server egyszer már volt ilyen problémám de magától megoldódott, hogy oldhatnám meg?


(DNS Flushing, WTF,Cache mappákat töröltem, routert reseteltem minden ilyesmi megvolt, realmlistel sincs gond)



2014. szept. 6. 23:54
 1/3 anonim ***** válasza:
nem hallottam még erről, lehet megszünt vagy karbantartás is, eredetin nincs ilyen :P és sokkal jobb, tudom mindenki ezzel jön de komolyan ott minden mükszik és normálisan frissítenek így sosem unalmas, de tört szeró... 10x lasabb és 100x bugosabb minden :D
2014. szept. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a szerverrel van a baj, de menj fel egy másik szerverre, gondolom tauri accod van.
2014. szept. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ismerőseim fent vannak a szerveren, szóval a szerverrel nincsen baj, de viszont más szerverre felenged, teljesen tanácstalan vagyok.
2014. szept. 7. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!