Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Wowosok valaki segítene?

Wowosok valaki segítene?

Figyelt kérdés

28as szintű blood elf warlock karakter vagyok. Azt szeretném megkérdezni,hogy nem tudja-e valamelyikőtök,hogy hogyan lehet még olyan cuccokat szerezni amivel lőni lehet?tudjátok van például a shadow bolt. Olyanokra gondolok amikkel harcolni kell. Nem tudjátok,hogy ezt majd kapok-e valamikor amikor szintet lépek,vagy valamilyen train-errel lehet csak megkapni?

A második kérdésem,hogy vannak azok az élet elixirek olyanokat kinél lehet venni? a piros kis fiolákat.

(most épp mulgore mellett vagyok taurajoban)



2014. szept. 7. 17:16
 1/3 Csiß ***** válasza:

A képességeket warlock trainer fogja tanítani ahogy léped a szinteket.A health potion-ok ("élet elixirek"..az elixir az más lesz :P ) három helyről szerezhető:


-Lootolhatod mobokból

-Felveszed az alchemy szakmát és csinálod magadnak

-Aukciós házban vásárolhatsz

2014. szept. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Prototype53 válasza:
Már sok képességed van! Menj el egy fővárosba és kérdezz meg egy őrt hol van a trainered: Class Trainer<Warlock majd a Mapon mutatja egy zászló! odamész és kitanulod a skilleket némi pénzért.Azután csak kikell raknod őket a gombok helyére.
2014. szept. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ööö... már régóta nem trainertől lehet skill-t venni, hanem automatikusan kapja a karakter. Persze ha fos taurin van, akkor az más tészta, részvétem.
2014. szept. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!