Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik a legismert...

Szerintetek melyik a legismertebb játék?

Figyelt kérdés

2014. szept. 2. 21:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mert egy klasszikus. Ha azt mondod hogy mátrix mindenki tudni fogja. De ha azt mondod transformers 3 akkor is.
2014. szept. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Gondolkoztam... gondolkoztam. Van kettő, ezeknél sokkal ismertebb játék. Tudjátok mi az?


Tetris

Snake

2014. szept. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Counter Strike 1.6
2014. szept. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Generációtól függ, a mai gen. legismertebb játéka, akárki akármit mond, az a Call of Duty. A CoD már nem csak egy játék, hanem egy hatalmas marketing kampány, franchise, egy baromi nagy manipulatív termék.
2014. szept. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Utolsó: vitatkoznék veled. Ha neked azt mondják tetris, tudod mi az. Ha az én szüleimnek mondják, hogy tetris, tudják mi az. Ha a 8 éves unokahúgomnak mondom, tudja mi az.


Ha a szüleimnek, vagy a kiscsajnak azt mondják, call of duty, csak kikerekedne a szemük, hogy "mi van?". S hidd el, ez azért világszinten is igaz.


Figyelembe véve, hogy a harmadik világban is elterjedtek a mobiltelefonok ,az azokon lévő játékok könnyebben elértek széles rétegekhez, mint a nyugat és a távol-kelet által játszottak.

2014. szept. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem odabiggyeszteni, hogy a fiatal generációról beszélek. Kb 15-20 év között. Ismerek egy srácot aki nem ismeri a tetris-t, de CoD fan. 14 éves, és azt se érti mi a fene zajlik a sztoriban.
2014. szept. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi a sok komentet, szerintem is a Márió, tetris, snake a legismertebb, de ha a mostani 15 évet nézzük akkor szerintem a GTA sorozat, ami talán CoD-nál is ismertebb, most nem csak a gta 5-re gondolok hanem úgy körülbelül gta 3-tól felfele, azért mert sztem a játék több műfajba is megállja a helyét míg a CoD egy FPS lövöldözős, aztán nem biztos hogy így van, mert pl.: a cod 2 multiban még mindig rengetegen vannak :D aztán még itt van a FIFA is amit sokan ismerhetnek focista ismerőseiktől, vagy a sims, akár a Counter Strike, vagy még esetleg talán a WoW :) más nem ugrik be:D
2014. szept. 3. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!