Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik a legismert...

Szerintetek melyik a legismertebb játék?

Figyelt kérdés

2014. szept. 2. 21:58
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Mármint videó játékra gondolok
2014. szept. 2. 22:01
 2/17 anonim ***** válasza:
A Tetris, Mario, Pacman, GTA San Andreas. Ennyi ugrik be :D
2014. szept. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
FIFA
2014. szept. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha egyet kéne mondanom hivatalosan a gta 5. Kb 1-2 hét alatt magasan az eladási listák élére ugrott, és ezzel világrekordot állított fel. Nem is egyet.
2014. szept. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én is a pacman, mario, tetris vonalra szavazok. Hiába sikeres a GTA V, több évtizedes ősjátékokkal nem versrenyezhet. De azért a mortal kombatnak és műfajtársainak a gyökerei is régre nyúlnak vissza.
2014. szept. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Az amerikában végigfutott hiszti miatt a GTA sorozat, mert minden gyilkosságot ara a játékra fogtak.

Korábban a carmageddon volt a bűnbak.


Keleten a mario és a pokemon, illetve a sonic the hedgehog.

2014. szept. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Sonic, super mario,tekken,tetris,wolfenstein,Doom
2014. szept. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ezek mind olyan játékok amit ismernek a régi kockák. Attól nem lesznek a világ leghíresebb játékai mert régiek. Mai generációnak mondhatod a pac-man-t meg a mario-t, azt sem fogja tudni miről beszélsz. A generációk változnak, a játék generációk is, és ezek a játékok max annak a generációnak a kiemelkedői. Nem játszottam még gta-5-el, de ha azt nézzük, minden szinten megverte ezeket a játékokat :/
2014. szept. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Akkor az elder scrolls sorozat.

Szerintem azért többen játszották és több rajongója van.

Főleg így, hogy pc-re ki sem jött a GTA5, egyébként a san andreas még jó volt aztán már élvezhetetlen volt a 4 és az 5-ről már ne is beszéljünk.

2014. szept. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem azt mondani, hogy a gta 5 a legismertebb játék, azért nagyon nagy túlzás. Tényleg, ha azt mondod, hogy mario, azt mindenki rögtön tudni fogja, de 10 emberből 9 biztos.
2014. szept. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!