Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Elder Scrolls Skyrim...

The Elder Scrolls Skyrim "assassin" vagy mágus?

Figyelt kérdés

Üdv !


szeretnék újra elkezdeni játszani a Skyrim-al, régebben volt 1 harcosom (lvl 30) viszont elég hamar beleúntam a rossz közelharcrendszer miatt és elis ment a kedvem a játéktól. Most viszont újrak edvem lenne játszani csak nemtudom mi legyek : assassin (lopakodós, csendben ölős, tolvaj karakter) vagy mágus :/ Ebben szeretnék tanácsot kérni tőletek . Főleg az érdekelne melyik az élvezetesebb , előnyök/hátrányok ilyesmi. Szeretek lopakodni de így videókból a mágus is nagyon tetszik. (a válaszokat előre is köszönöm)



2014. aug. 24. 20:30
 1/7 A kérdező kommentje:
elnézést a helyesírási hibák miatt (picit elkapkodtam)
2014. aug. 24. 20:32
 2/7 anonim ***** válasza:

Az assassint nem ajánlom. Sokkal időigényesebb, néhány helyen elkerülhetetlen a harc, a lopakodási rendszer irrealisztikusan skillfüggő (15-ös lopakodással 10 méterről meghallanak, 100-as lopakodással 5 méterrel az arcuk előtt elmehetsz), viszont egy-egy erősebb ellenfelet könnyebb így elintézni, és jobb szó híján badass. Ráadásul a Dark Brozherhoodos küldetések során elég hasznos a magas lopakodási skill.

A mágussal más a helyzet. Ha pusztító (destruction) varázslatokat használsz, egy idő után a robbanó tűz/jég/villámgolyókkal

2014. aug. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Basszus, hamarabb küldte el.


...a robbanó varázsizék megsebzik a társadat, ezért néhány keményebb csatában meg is ölheted őket (ha nem akarod hogy meghaljon, az egy visszatöltést jelent). Ha nem akarsz közelharcolni használni akkor

2014. aug. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

*facepalm*


...ha nem akarsz közelharcolni, a játék elején mindenképp használnod kell destructiont. Ha nem zavar a közelharc, akkor ott vannak a bound weapon varáslatok, amik az idéző mágia alsóbb szintein szükséges. Később idézhetsz atronachokat, és újraélesztheted a halottakat. A többi varázslattípusok inkább védekező igék. Van közte mágikus páncél, láthatatlanság, őrület, gyógyítás, meg még sok jóság.


Én személy szerint az arany középutat ajánlom, egy lopakodó mágust, a játék változatosabb, ha váltogatod a stílusokat. Az assassinhoz még annyit, hogy jónéhány perk kell ahhoz, hogy egy-két ütésre meghaljon egy illető, így a játék elej3n elkerülhetetlen a közelharc.


Bocsi, hogy több részben küldtem el, és eléggé összedobott, csak telefonról írtam. A szájbarágóssagért szintén elnézést kérek, csak most láttam, hogy már játszottál vele.

2014. aug. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
semmi gond köszi a választ
2014. aug. 25. 08:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én jobban szeretem az assassint. De csak annyira vagyok assassint, hogy bérgyilkos küldiket vállalok el. Inkább alkímiára fejlesztek, így a közelharcban semmi gond nincs. 10-20 őrt leverek 0-ás páncéllal és a Pengék Kardjával. Amolyan hitokiri féle vagyok. (ha érdekelnek az animék és az utóbbi szó, írj privit!)
2014. aug. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írta az assasin típusú karakter marha időigényes. Nekem a "főkarim" az assasin, de meg kell vele tanulni játszani. Az elején természetesen marha nehéz, de utána ha megtanulsz pár hasznos spellt, illetve hogy hogyan kell jó potion-öket csinálni, akkor már könnyebb lesz.


Nálam mindig az íjam van elől, távolról szoktam csendben mindenkit lelőni. Tény, lassabb módszer mint a "berontok és lekaszabolok mindenkit", de jóval izgalmasabb. Ezen kívül csak egy tőr van nálam, a kard teljesen felesleges, csak plusz súly. Cserébe viszont jóval több potiont és hozzávalót viszek magammal.


Mindkét típushoz jobban illik szerintem egy közelharcos, úgymond tankosabb segítő karakter. Bár én a játék közepe felé úgy döntöttem nem kell mellém senki (inkább összeházasodtam a segédemmel és megkértem hogy maradjon a házban...), mert amikor lopódzni kell a társad csak bekavar, assasisinnak pedig pont az a lényege, hogy ne vegyék észre.

2014. aug. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!