Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends, Yasuo vagy...

League of Legends, Yasuo vagy Gnar?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyiket vegyem?

2014. aug. 23. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Yasuot ajánlom, még úgy is, hogy a meccsek 70%-ában bannolva van.


Gnar egy pocsékszarul tervezett champ a megbízhatatlan, irányíthatatlan átváltozásaival.

2014. aug. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek.

Yasuo egy kifejezetten erős champ, bár tényleg gyakori bann, igaz messze nem annyira, mint Jax.

Gnar eléggé hulladék, Teemora hasonlít abban, hogy rém idegesítő, de általában nem sokat ér, baromság érte 7000 IP-t kiadni. Szeintem gyorsan el fog tűnni az újdonság varázsának elmúlásával, ha nem kap reworkot vagy buffot.

2014. aug. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gnart nehéz játszani, szerintem kb a legnehezebb champion a játékban, de bőven van benne potenciál. Gyakorlás kérdése.
2014. aug. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Yasou mindenképp egyet értek a többiekkel gnar kiszámíthatatlan mert hol gnar hol mega gnar van meg gondolom te is észrevetted, hogy ez a gnar nem anyira híres nem annyira felkapott pl Braumnak sokkal nagyobb sikere volt mert egy eszméletlen jó support karakter, ha szeretsz supportkodni akkor Braum is jó ráadásul most ki is próbálhatod mert ingyenes
2014. aug. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg is jött a Gnar buff, jól gondoltam. Így sokkal használhatóbb lesz, de szerintem Yasuo ettől függetlenül nagyon OP, és változatlanul inkább őt ajánlom.
2014. aug. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
yasuo egyertelmuen
2015. febr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de már elég régi a kérdés amint láthatod. Már megvettem mind a 2karaktert.
2015. febr. 19. 20:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!