Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Akkor az Assassin's Creed...

Akkor az Assassin's Creed Rogue meg se fog jelenni pcre?

Figyelt kérdés
Ez igy tök értelmetlen mert megértem a ps3 -masokat és Xbox 360 okkal játszókat de legalább pcre kiadhatták volna mert sok ac-s viszont azon játszik, nem konzolon

2014. aug. 7. 11:18
 1/8 doni1201 ***** válasza:

Ezt kifejezetten az előző generációs konzolokra adják ki.

PC-re meg nexgen-ekre jön majd a Unity.

2014. aug. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

pedig a rogue is tök király, elég kár :(

köszi a választ

2014. aug. 8. 21:23
 3/8 anonim válasza:
100%
hát ne vedd biztosnak amit írok de szerintem ezzel is úgy lessz mint a liberation-el 1 év múlva szerintem jönni fog pc-re meg next gen-re kicsit jobb graffal stb. Vagy legalább is remélem mert nekem is nagyon tetszik az eddigiek alapján meg ez összeköti az AC 3-mat 4-et meg a Unity-hez is lessz köze
2014. aug. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
sz.pjak ki akkor ha pc-m van vegyek egy xboxot...ha xbox one om akkor meg xbox 360 at... -.-" v fordítva
2014. aug. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Eddig is jöttek ki exklutív címek és ezután is fognak a Rogue-t azért adják ki előző generációra hogy az X360 es ps3 tulajok a játszhassanak AC játékkal mivel Unity-t lehetetlen átportolni last-genre a motor összetettsége végett, bár a Rogue-t át tudják portolni next-genre mer ugyanazt a motort használja mint a Black Flag szóval valószinűleg kiadják next-genre és PC-re is de azt legközelebb jövőre várjátok.
2014. aug. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2014. szept. 2. 19:37
 7/8 anonim válasza:
2015-ben valamikor ki fog jönni a rogue PC-re
2014. okt. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 doni1201 ***** válasza:
2014. okt. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!