Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan szoktassam le az...

Hogyan szoktassam le az uncsimékat a League of Legends-ről?

Figyelt kérdés

Nem is azzal van a baj, hogy játszanak, hát hagy játszanak.

(Persze én akkor is egy gépfüggőséget okozó kattintgatós összetákolt sz*rnak találom, amit annyira gyűlölök, hogy ha meglátom, akkor tuti, hogy egy monitorral kevesebb lesz, de jobbik esetben lehányom a monitort)

Na ez az én véleményem, de most nem ez a lényeg.

Nyár van. Nem tudunk most már semmit csinálni, mert ráírok skype-on, és erre rögtön azt írja: "pill lolozok"


Hát ha gépezni akar, gépezek vele, de egyszerűen már annyira belekockultak, hogy minden játékra a szájukat húzzák, lesz*rozzák, és akkor:

-Miért, te mivel játszol

-lolozok


Olyan ideget ver belém néha, de nem tehetek semmit, mert egy mocs*kos roha*dék kitalálta ezt a parasztvakító köpedelmet.


Na ez még nem elég.

Ráírok, hogy játszunk valamit, erre rögtön, de csak kapkodva írja, hogy nem, mert tudjátok ha megy a LoL meccs sietni kell, na erre megint felhúztam magam és végre odaírtam: "baz*meg nem unod még ezt a szutykot? Nem veszed észre hogy emiatt nincsenek már baráti szórakozások?"

Na erre letöröl skype-ról.

De ez még mindig nem elég.

Kérdezem előtte, elmegyünk pénteken kajálni?


Nem, nem akarom most ilyen dolgokra elverni a pénzem, meg gyűjöm.


Mire?


Hát lolban fel akarom tölteni a (már nem tudom mit mondott), és az 1500 Ft.


Na erre falnak mentem, nem veri el a pénzét, de a lolra költi? Hát ba*szki, azthittem összetörök vagy 2 tányért.


Most mindenesetre elkezdtem World of Warcraftozni, mert azt még mindig játéknak tartom, nem úgy mint ezt.


Még ha nem is leszoktatni, mert ugye hadd játszon, de mit kezdjek vele?


Ezt nem azért írtam, hogy a lol fanok megsértődjenek, de bocsi, ez a színtiszta gondolatom erről, nem fogom szépíteni, de ezt a kockaságot nekik is be kell látni.

Na mit tegyek?



2014. júl. 7. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Az összes ilyen játék függőséget okoz, tök mindegy hogy Lol vagy Wow :D


Próbálj nekik más játékokat mutatni, tudom ezt már próbáltad de keress olyat ami érdekelhető őket. Ha esetleg hasonlítana a Lol-hoz, mondjuk egy Dota 2, Smite, Dawngate?


Illetve másik kérdés: Hány évesek? Majd kinövik, ha még csak 10-12 évesek akkor majd megjön az eszük szép lassan.


Utolsó eshetőség: Szólj az anyjuknak. Ha Ő sem csinál semmit, akkor te sem tudsz. Ha a szülei nem tudják megdorgálni a gyereket, akkor te sem tehetsz túl sok mindent...

2014. júl. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

15 lesz, és más játék kilőve, mert mivel ő lolos, a dota 2-t úgy szidja, hogy nem igaz, szal nem tudom.

Na mindegy, majd kinövik, köszi

2014. júl. 8. 19:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!