Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends játékban...

League of Legends játékban melyik champion-t vegyem meg elsőnek? Most kezdtem újra a játékot euwest en egy év kihagyás után. Azelőtt eune n voltam

Figyelt kérdés

Most kezdtem újra a játékot euwest en egy év kihagyás után. azelőtt eune n voltam silver2 ben.

Lehetőleg 6300as champek érdekelnek, adc t kivéve mindennel szeretek játszani. Gondolkozom Braumban, Thresh ben, Zed ben, és Aatrox ban. Az elmúlt év alatt nagyon sokat felejtettem...

Tudom, zed nagyon nehéz, de eléggé op ha jól játszanak vele.. Segitsetek pls!



2014. júl. 6. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Zed sosem volt nehéz és nem is op.

Inkább Jaxet vedd meg,vele lehet a legjobban hozni a meccseket. Ha mindenképp 6300askell akkor pedig braumot.

2014. júl. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mid: Yasuo,Ziggs

Topra: Darius,Lulu

Jungle: Khazix,Lee sin

Support: Braum,Thresh,Leona,Nami


Van köztük 4800-as is de szerintem érdemes ilyen könnyebb champeket venni az elején.Persze ha nem felejtettél olyan sokat az elmúlt 1 évben akkor vehetsz egy kicsit nehezebb karit is.

2014. júl. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#1 Zed nem nehéz alapszinten de igenis nehéz jól játszani vele és szerintem elég OP... amúgy thresh t vedd meg supportnak mindenképp... vaaaaaagy blitzcrank aki elnyom rád egy combót és lefelezi a hpd.. legrosszabb esetben....
2014. júl. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!