Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valyon lesz yasuo ellenfeléből...

Valyon lesz yasuo ellenfeléből champion? (League of Legends)

Figyelt kérdés

Ugyebár úgy szól Yasuo története, hogy elüldözték a hazájából mert megöltek valakit a szél teknikájával amit csak egy pár ember tud elsajátítani, köztük yasuo, és ezért azt hitték, hogy ő tette.

Lesz e abból új champ aki megölte azt az embert igazából?


Mint pl Jinx és Vi között is van kapcsolat meg Renekton és Nasus között is.



2014. jún. 15. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem hagyják ki a lehetőséget, habár még elfog akkor tartani egy pár évig.



(amúgy "vajon")

2014. jún. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 davidkalol válasza:
De a történetbe ugy van hogy Yasuo megöli őt.
2014. jún. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Nami the Tidecaller ***** válasza:
Nem Riven volt aki megölte azt a valakit?
2014. jún. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Trevira válasza:

Én is úgy tudom, hogy ha Riven Yasuo közelében használja ilyen-olyan képességeit, akkor Yasuo hangosan gondolkodik, hogy a levegő technika így-meg úgy...


Íme a link róla:

https://www.youtube.com/watch?v=0HjJovT8Xzk

2014. júl. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, Wikián is fenn van, hogy Yasuo ellenfele konkrétan Riven (ez vicces, mert Riven lecountereli Yasuót a fenébe...:D). Ő ölte meg azt az öreget, akit védett Yasuo, ha jól tudom.
2014. júl. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!