Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Veletek történt már ilyen?...

Veletek történt már ilyen? (League of Legends)

Figyelt kérdés

Pont volt 500RP-m és most volt leárazáson Varus szóval gondoltam megveszem. A vicces rész most jön.

Szarakodott a netem és vagy hatszor nem fogadta el a vásárlásomat. De mikor elfogadta abban a pillanatban elment a netem, amikor két órával késöbb viszajött vettem észre, hogy még mindig van 500RP-m. De amikor megnéztem, hogy milyen championok vannak a tulajdonomba köztük volt Varus...

Akkor most mi is történt???

Veletek történt már ilyen??

Még nem próbáltam meg elkölteni a maradék 500RP-met, lehet hogy amikor legközelebb próbálok költekezni akkor érzékrli, hogy hoppá csak neked nincs ennyi RP-d?



2014. máj. 23. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet IP-ből vont le.
2014. máj. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem volt annyi IP-m, hogy abból megvehessem vólna...
2014. máj. 23. 13:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg valami mást venni abból az 500 rp-ből. Nem fogja engedni és később frissülni fog az rp értéke, nekem is volt már ilyen.
2014. máj. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az utolsónak lesz igaza.


Bár hozzátenném, hogy én anno egy játékban sms -ért rendeltem fizetőeszközt olyan 1000ft körül(feltöltőkártyás telefonnal). De csak pár Ft -tal volt több a kártyámon és véletlen 2x nyomtam meg a küldés gombot.

1000Ft -ot le is vont de a játékbeli fizetőeszközt 2x kaptam meg.

2014. máj. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!