Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mikor Kezdjek el Rankedozni?...

Mikor Kezdjek el Rankedozni? (League of Legends)

Figyelt kérdés
30 as szintű vagyok 186 normál winnel de valahogy úgy érzem nem állok készen rankedozni sok botosat játszottam akkor egyik nap mondtam én most kipróbálom a normált és az óta normálozok de valahogy nem akarok rankedozni nem akarok bronze 5 ös noob lenni és gyakran feedelőkkel kerülök egy csapatba(azok leginkább lengyelek vagy görögök)

2014. máj. 21. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon jól látod a dolgokat, level 30 után nem szabad rankedozni menni még. Én is elkövettem ezt a hibát, béna is voltam, bronze is lettem. Az meg maga a pokol, káosz, katarzis, senkinek sem kívánom azt a helyet. Meg nehéz kijutni, mert a csatát ott inkább az dönti el inkább hogy kinél van a több afk. Silverben már azért az emberek nyerni mennek egy meccsre, van csapatszellem is, de még nem az igazi. A gold már egész jó. Először ha mész rankedra, mindig supportolj az elején, bár nem túl izgalmas, de megismered hogy miként működik a ranked dolog. Supportal meg nem könnyű elrontani egy meccset.
2014. máj. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

Ha lesz kb 300-400wined aminek nagy része draft. Tiszában leszel a metával --> mikor mit/kit buffoltak és nerfeltek. Milyen épp a soloq tier list.


És legalább tudsz 3lanen úgy játszani, hogy nem feedelsz tehát tudod mi az a passzív játék. Ja és minden lanere szerezz be 5-8 champet amikkel elfogadhatóan tudsz farmolni és tradelni. Valamint az ellened játszó champek skilljeit is ismered. A jó counter pick sosem jön rosszul.


(ha jungle akkor timer írás a buffokra és sari + drake -re)


Ez kb már egy jó szint.

2014. máj. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*baronra és sárkányra
2014. máj. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Utolsónál a jungle rszéhet irom: MKJOGO
2014. máj. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

400 normál wint talán érdemes megvárni, de egyet elmondhatok: ha valaki gyakorolni akar akkor azt csak rankeden lehet. A normál az csak szórakozásra van, ha valaki normálban jól teljesít az nem jelent semmit.


A lényeg, hogy mielőtt rankedezel legyen 1-2 role, amit szinte teljesen kiismertél és bármikor szívesen mész oda és maximum egy poszt lehet amit nem ismersz. Még mínuszos iq-val rendelkező csapatok is megértik, hogy azt az egyet nem tudod játszni, pl: nálam a jungle és láss csodát, s4-ben még egyszer nem kellett rankeden oda mennem.


A bronz pedig nem vészes. Ha jó vagy könnyedén kijutsz onnan, ha esetleg bekerülsz. Én amikor silver I-ben voltam akkor kaptam kölcsönbe egy bronz V-ös accot, mert ki akartam próbálni milyen az az elo. Nagyjából 60 meccs alatt kihúztam silver V-be.

A másik meg, hogy nem csak a bronz, hanem az egész játék ilyen. Inkább játszok rankedet 4 bronzos lengyellel, mint egyetlen gold mmr-es ebay platinával itt goldban...

2014. máj. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Én amióta elértem a 30-ast, már többet rankedozok mint normalozok, egyszerűen szeretem, ha van tétje a dolognak. Igazából pontosan ugyanolyan mint a normal draft pick, csak ezt talán egy fokkal komolyabban veszik. Igen bronze-ban vagyok, ez van. Majd előbb vagy utóbb kijutok, remélem, de ha nem, az se katasztrófa. Elsősorban a játékélmény a lényeg. Amúgy igazából itt sem olyan nagyon rossz a helyzet, azért szoktak normális, izgalams meccsek lenni. Ja és, hogy az első 10 meccs alapján hova dob be a játék az nagyrészt szerencse. Én preseasonban rankedoztam először, akkor 5/10-et nyertem és silver 3-ba kerültem. S!-ben 6/10-et nyertem és így lettem bronze 2-es. Szóval azért arra ne nagyon verjétek magatoknak, hogy silveresek vagytok, mert egykutya. A gold már jobb egy fokkal.
2014. máj. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Heló!


Az egyik legfontosabb dolog, hogy a meglévő rúnaoldalaid tier 1-es rúnákból álljanak. Most itt az akció, ha még csak 2 van, ideje venni még.


Rankdezni, főleg az elején baráttal, jimserőssel menj. Jobb úgy játszani ,hogytudod, rajtad kívül van még egy ember, aki nem lesz afk, ne mtrollol... Beszélgető program használata rendkívül ajánlott.


Valószínűleg már tudod őket, de ha nem, akkor az összes hős képességét fejből tudni, hiszen kevés roszsabb vna anánl ,hogy összekerülsz valakivel, és csak lesel, hogy ez most mi volt?


Én amint 30-as lettem, rankedeztem, haverral és nélküle silver 1-be kerültem. Én tematikusan készültem, úgy lvl 7-10 után szinte csak normaloztam, 23-25 nap alatt lett meg a lvl 30 a a nulláról. Viszont én tematikusan készültem, tanított olyan, aki 2 éve nyomta már, rengeteg videót néztem + megvolt a többi játékokbó ladódóan a skill, főleg a micro terén - W3...


Ha úgy érzed, még nem akarsz rnakedezni, ne menj, de arúnaoldal+társ rnedkívül ajánlott.

2014. máj. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Először találj egy barátot, akivel tudsz beszélni, és tapasztalt a rankedben, és jól adc-zik (silveres és goldos már jó). Mindenképpen menjetek botra, hogy ott supportold őt mert ha supportolsz egy olyant, akit ismersz és beszélsz is vele közben akkor tud tanácsot adni meg ilyenek. De mindenféleképpen gyakorolj SOKAT draftban, hogy ne legyen annyira meglepő a ranked, mintha csak normaloznál. De a legfőbb kulcs a JÓ BARÁT!

2014. máj. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a a segitséget mindenkitől! mostmár silver 3 vagyok, mégegyszer köszi mindenkitől.
2014. júl. 3. 22:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!