Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mid championok lol (league of...

Mid championok lol (league of legends)?

Figyelt kérdés
Szerintetek ki a legjobb midre ezek közül(nektek melyik a legjobb):Ahri,Ziggs,Syndra,Orianna,Yasuo,Cassiopeia,Vel'Koz

2014. jún. 30. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mi kell a csapatnak (ap vagy ad) ha assasin akkor ahri és syndra nagyon jó, pókra ziggs (hatalmas a dmg-e kicsi a cd-je a q-n és nagy a range-e rajta) orianna, ha sok cc kell és defense yasuo, csak akkor jó ha van a csapatban minimum egy aoe feldobás, zed az akkorjó ha ad kell ezek közül nem tudnék, dönteni hogy melyik a legjobb mert mindegyik nagyon jó, viszont velkozzal az a bajom hogy a skilljeit könnyen ki leeht kerülni és kevésbé mobilis és az ultiját rendkívül egszerű megszakítnai, azzal angyon ügyesen kell játszani, mint pl katával hogy úgy adjad be az ultidat hogy ne szakítsák meg semmiképp mert csak akkor ér akarakter vaalmit. Cassiopea angyon jó léenne csak neki vana leguseless-ebb passive-ja a játékban :( Nehéz karakter nem olyan rossz, annak ellenére hoyg egyátalán nem használják. Összeségében olyan karaktereket soroltál fel melyek közül nem tudnék választani, hogy melyik a legjobb csapat, illetve ellenség függő :)
2014. jún. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezek közül talán Yasuot ajánlanám a leginkább.
2014. júl. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 jobban tibor válasza:
teemot
2014. júl. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elsönek mondom hogy zedet nem irtam bele,mert már megvan,teemorol meg annyi a véleményem hogy unskilled playereknek level 1-15-ig ajánlatos mert aki kicsit is tud játszani kiszedi 1,4 másodperc alatt,nagyobb szinteken meg az ulti miatt még akár reportolnak is...
2014. júl. 3. 13:47
 5/8 anonim ***** válasza:

Nos, szerintem Vel'koz nem lett annyira jó midre, mint ígérték, őt én se szeretem, és véleményem szerint a midesek között nem állja már meg a helyét.

Ahri jókis assasin, annyi a gond, hogy nagyon manaigényes, és ha nincs feedje, alig sebez valamit. Az ulti plusz pont, mivel 3x-os escape spell. Nem való kezdőknek.

Ziggs nagyon jó mides, a castolás ugyan tovább tart (arra akarok célozni, hogy annyira nem burstös, mint pl Akali, aki az arcodba ugrik és ledarálja a bőrt a képedről), de a range-e hatalmas, és ott az escape spell, kicsi a cooldown a q-n és a range is hatalmas, így jó vele pokeolni. Hát, ő a skilles kategóriába tartozik, nagyon nem való kezdőknek, mert ha nem tudsz rendesen pokeolni, kb. semmit nem ér.

Syndra nagyon jó, bár őt annyira nem ismerem, sokoldalú, ugyanakkor nincsen escape spellje (az e-je nem számít annak), de az ultija erős. Jó kis champ, de nem kezdőknek.

Orianna is bonyolult champion, igényli a manát a q miatt, viszont sok a cc és van defense képessége, ami jó dolog. Ő sem a 'kezdő' kategória.

Yasuo szerintem az egyik legösszetettebb champion, akivel valaha is találkoztam (speciel nem is tudok vele játszani:D). Midre jó, topra szerintem kicsit gyengusz. Ha nincs olyan champ a csapatban, mint pl Vi, akinek az ultija felütés, akkor nem érdemes kipickelni, mert a tornádót, vagy hogyishívják, a q második részét, nem könnyű betalálni, és csak úgy lehet ultizni. Ha ráérzel, ráérzel, ha nem, nem.

Cassiónak nagyon jó early dmg-e van a midesek ellen, mert a nagy részük papír, ott a cc, meg a méreg. Rohadt sokat tud sebezni, de igényli a manát és a feedet.


Szerintem mindegyik jó, ők a legjobb midesek.

2014. júl. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Yasuo-val szerintem nagyon jól tudok játszani,ha ráérez az ember akkor nagyon easy de egy idő után meg lehet unni,és amugy Vi-n kivül még most kapásból Alistar,Aatrox,Wukong,Janna,Malphite akik eszembe jutnak feldobással de amugy ha jol célzol akkor az Airbornoddal is eltalálsz akárkit,meg ha van reflexed,a szélfallal még a hiperszupergyors Jinx ultit is lazán blockolod :)
2014. júl. 3. 21:20
 7/8 anonim ***** válasza:

Syndrát nem ajánlom mert sokan nagyon nem tudnak vele játszani...valaki megnézi a skilljeit akkor látja hogy csak támadó skillje van és akkor megveszi mert biztos bedarálja a midest az elején meg tf-t ő hozza majd...csak egyáltalán nem.

Ziggs elég jó karakter nagy a sebzése és pl.az ultit minion farmra is lehet simán használni.Meg ha úgy alakul a tf akkor a menekülő ellenfelekre rá küldöd és kész :D


Velkozról nincs mit írni...mert amilyen felkapott volt,és sok játékos megvette, most úgyan annyian adják vissza.


Cassiopeiat én inkább suppnak tudnám elképzelni a mérgezése miatt meg az ultija is stunnol szóval adc annyi idő alatt megöli az ellenfelet.


Yasuoról meg annyit hogy mióta leárazták június elején azóta a sok hülye megvette és azóta túl sok lett a freekilles yasuo xD

2014. júl. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Yasuo az a champ,aki mindent visz,mindenhol.Csak kell a rúnádba 11-12% crit,meg vegyél neki egy infinity-t,aztán triforce,aztán zephyr and done.Én így használom,próbáld ki!
2014. júl. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!