Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lol jó jungler vagy solo top...

Lol jó jungler vagy solo top championok?

Figyelt kérdés
Árkategória mind1,csak ez a kettő a mainom(meg a többire is mehetek de ezeket szeretem),sztetek melyek jó champek erre a két lanere

2014. máj. 6. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Soloqban kb minden működik.


A meta inkább 5v5 team meccseken jön ki.


top: jax, renekton, irelia, trundle, mundo


jung: vi, elise, yi, wukong, xin, noct, kha

2014. máj. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 daniel1385 ***** válasza:

Szerintem ez főleg attól függ hogy milyen a játékstílusod, vagyis hogy Soloban szereted a meccset, vagy inkább Team player vagy.

Top:

- solo : udyr,olaf,irelia,ww,fiora,kha zix,tryndamare

- team : jarvan IV,renekton,wukong,amumu

Jungler:

- solo : lee sin,kha zix,udyr,ww

- team : wukong,vi,j4


Szinte ugyanazokat bírod vinni mind2 helyre :D

2014. máj. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valóban játékstílus kérdése, igazából tényleg bárkivel lehet aratni. Persze mindig meg van az a 20-30 champion, amit a profik leginkább játszanak, de azok a profik, igazából még Diamond ligában is bárkivel arathatsz, úgyhogy javaslom ne ijesszen el egy champion, ha csak ritkábban játsszák.

Amik az én kedvenceim ezeken a pozíciókon:

Top: Jax, Trundle, Olaf, Vladimir, Singed

Jungle: Jax, Trundle, Fiddle, Nautilus, Nunu, Evelyn

2014. máj. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én még nem vagyok olyan profi, csak lvl 17, de nekem ezek tetszenek:

top: Riven, Garen, Fiora, Shyvana

jungle: Fiddle(ő nagyon ott van), Elise, Shyvana, Xin

2014. máj. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fiddle nekem is nagy kedvencem, csak az a hátránya, hogy full ap. Hiába az életszívás, így sem lehet tanknak nevezni, márpedig a jungle általában tankok/offtankok helye. Persze, ha a supp és a top laner is tank melletted, akkor nagyon fun :D De ezt sajnos nem mindig lehet elvárni a sok master yi/fiora toppal meg nida/lux supportokal mik mostanában annyit nyomnak. Mondjuk tanky fiddle-ről is hallottam már, lehet kipróbálom :D
2014. máj. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!