Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends ranked?

League of legends ranked?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most csináltam meg az első 10 meccset rankeden és bedobott silver 3-ba 0 lb-vel. Az lenne a kérdésem, hogy ha vesztek, akkor leesek silver 4-be?

Még annyi, hogy silver 5-ből vissza lehet esni bronz 5 be?



2014. júl. 1. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy kb. 3-4 meccset még elveszthetsz, utána fogsz esegetni.


Silver 5-ből lehet lejjebb esni, habár előzör Bronze 1-be kerülsz, és csak utána lejjebb, habár ehhez már próbálkozni kell, hogy ilyen pocsék legyél.

2014. júl. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden az MMR-ed értékétől függ. Ha magas akkor sok pontot kapsz egy győzelemért és keveset a vereségért, ha alacsony akkor fordítva. Egy példa: 100 win- 130 lost, győzelemért ad 10 lp-t, a vereségért meg -40 lp-t. Magyarul úgyse az számít hogy milyen ligában vagy, hanem a win-lose arány.
2014. júl. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm. Szerencsére nyertem és így 25 LP-t kaptam :)

Próbáltam utánanézni, de mindenki mást írt a neten... Volt olyan aki azt mondta, hogy csak akkor lehet lejjebb esni ha nem rankedezek ( ugye 2 hét) volt olyan aki mást mondott..

2014. júl. 1. 19:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Divisiont (tehát pl. Gold 4, Silver 3, Bronze 5, stb) mindig lehetett esni.


Tiert (Silver, Gold, Plat, stb) Season 4-től lehet esni.

2014. júl. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!