Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim-ban hogyan vannak...

Skyrim-ban hogyan vannak ezek? (Több lent)

Figyelt kérdés

Lenne pár kérdésem a játékkal kapcsolatban, előre is bocsi, hogy többet kérdezek, de van pár dolog amit nem értek és nem akarok annyi kérdést kiírni.



1. - Hogyan és kinek tudom eladni a "Csalogány holmikat" ? Mert a fegyver(zet) kereskedők nem veszik meg, és nekem ezek a dolgok nem kellenek, mert jobbak vannak.


2. - A kulcsoknál azt írja, hogy semmilyen kulcsot nem lehet eladni, ill. eldobni, pedig az egyik kulcsnak ír tömeget is és ÉRTÉK-et is, akkor mi van ??


3. - A Fehérvágtai házamba tudok örökbe fogadni gyereket ? Ha igen, akkor hogyan ? Már megcsináltam azt a küldetést, mikor a gyerekotthonban meg kellett ölni, azt az öregasszonyt, de a fiatal nőnél nem tudom, hogy hogyan kell örökbe fogadni, ha egyáltalán ott kell..


4. - Miért veszik el a kard mágikus töltöttsége , ha felteszem a Fehérvágtai házamban, a fegyver tartóra ?


5. - Van egy olyan küldetés a tolvajok céh-nél, hogy legyek teljes értékű tag, szerezzem meg a 24 Barenziah követ utána a koronát.

Ott miért nem tudok teljes értékű tag lenni ? Már megszereztem a 24 követ is, de tag még nem lettem, pedig ezt a 24 köves dolog alatt írja, tehát már meg kellett volna lennie, de X-et se rak, hogy az a küldetés sikertelen vagy valami.. Videókban mint ha azt láttam volna, hogy az előbb meg van, mint, hogy összegyűjtsem a 24 követ, vagy csak később ??


6. - A Q-val előhozott menüben a kedvenc varázslatok mellett lévő számot, hogyan tudom eltüntetni, tehát, hogy egyik számon se legyen semmilyen varázslat ?


7. - Szereztem egy "Érdekes ezüst öntőmintát" , azt hol tudom eladni ? A Céh-ben ?


8. - Nézegettem még nagyon régi küldetéseket, és mikor belementem az egyik küldetésbe, ugye ott még sok fel van mellette sorolva, ott az egyiknél van egy piros X, az baj ? Tehát az miatt még ki lehet maxolni a játékot nem ? (Tudom, hogy teljesen, sosincs vége( legalábbis én így hallottam)), de attól még az baj, ha ott van azaz X ??..


9. - A van követőm az megtud halni, vagy csak úgy leguggol ? Mert mikor egy csillagból kellett kiűzni valakit ott lett egy követőm, de eltűnt ( nem tudom, hogy meghalt-e, mert egyszer csak nem találtam) De most van másik(Magányvári házamba kirendelt katona), ő megtud halni ? Ha igen, akkor hol tudok másikat szerezni ?



Nagyon hálás lennék, ha valaki válaszolna a kérdésekre, előre is nagyon köszönöm a segítséget.



2014. jún. 30. 18:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

markathba az ezüst öntőmintát kell leadni, akinek sokmindent el lehet adni, azok a mindenes kereskedők, például fehérvágtában belethor, de minden nagyobb varosban van egy, amiket nem lehet eladni nekik sem, azok vagy küldhez kellenek, vagy lopottak.

lopott holmit csak bizonyos embereknek lehet eladni, akiket magyarul nem tudom hogy hívnak, de a tolvaj céh küldiivel lehet őket feloldani.

ha valamit ők sem vesznek meg, akkor az nem eladható

a csalogány cuccokat nem próbáltam még eladni, mivel nagyon jó varázslatokkal van megerősítve mind, de szerintem sima vegyesboltan (ezekkel a nevekkel próbálom megtippelni, hogy mi a magyarításban a nevük) is eladhatod

2014. júl. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
utána néztem, ha megcsináltad endon küldijét markathban, akkor neki is mindent el lhet majd adni, még lopott dolgokat is, ha valamit ne vesz meg , akkor azt nem lehet eladni
2014. júl. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a segítséget. :)
2014. júl. 2. 14:50
 14/20 anonim ***** válasza:

Ha még mindig nem tudod eladni a Csalogány páncélt akkor ha már 50 es a "beszéd készséged" akkor rakj egy képeségpontot a "kereskedő" skillre és már mindent letudsz adini mindenkinek ! És tudsz adoptálni gyereket ha megvan a HeartFire DLC :D

Remélem segítettem :D

2014. júl. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Megcsinálom a Céh küldiket, és akkor azokat majd eltudom adni.

De gyereket egyszerűen nem tudom, hogy hogyan kell.

Odamegyek az árvaházba, ahol meg kellet ölni az öregasszonyt, de a fiatal nőnél nem tudok adoptálni. Meg ha random találkozok az utcán valakivel.

Angolul írja ki, nem nagyon tudok angolul, mivel eddig németet tanultam, nem rég kezdtem angolul tanulni, de mintha azt írná, hogy valami szoba nincs. Nincs gyerekszoba vagy mi ?

Pedig a Fehérvágtai házamban, van egy üres szoba, ahova feküdni se tudok.

2014. júl. 2. 15:13
 16/20 anonim ***** válasza:
Proventus Avechini vagy mi a neve nemtom :D ott kicseréled az alkimista szobát gyerekszobára és enyi :D
2014. júl. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Rendben köszi :)
2014. júl. 2. 15:28
 18/20 A kérdező kommentje:
Odamentem ehhez az emberhez, de csak mondogatja állandóan, hogy már mindent megvettem, és cserét se látok sehol se.
2014. júl. 2. 15:39
 19/20 anonim ***** válasza:
Neked fent a magyarítás nem ? Akkor egy angol szöveget keress közöttük és az lessz az :D
2014. júl. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. :)
2014. júl. 2. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!