Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim-ban hogyan vannak...

Skyrim-ban hogyan vannak ezek? (Több lent)

Figyelt kérdés

Lenne pár kérdésem a játékkal kapcsolatban, előre is bocsi, hogy többet kérdezek, de van pár dolog amit nem értek és nem akarok annyi kérdést kiírni.



1. - Hogyan és kinek tudom eladni a "Csalogány holmikat" ? Mert a fegyver(zet) kereskedők nem veszik meg, és nekem ezek a dolgok nem kellenek, mert jobbak vannak.


2. - A kulcsoknál azt írja, hogy semmilyen kulcsot nem lehet eladni, ill. eldobni, pedig az egyik kulcsnak ír tömeget is és ÉRTÉK-et is, akkor mi van ??


3. - A Fehérvágtai házamba tudok örökbe fogadni gyereket ? Ha igen, akkor hogyan ? Már megcsináltam azt a küldetést, mikor a gyerekotthonban meg kellett ölni, azt az öregasszonyt, de a fiatal nőnél nem tudom, hogy hogyan kell örökbe fogadni, ha egyáltalán ott kell..


4. - Miért veszik el a kard mágikus töltöttsége , ha felteszem a Fehérvágtai házamban, a fegyver tartóra ?


5. - Van egy olyan küldetés a tolvajok céh-nél, hogy legyek teljes értékű tag, szerezzem meg a 24 Barenziah követ utána a koronát.

Ott miért nem tudok teljes értékű tag lenni ? Már megszereztem a 24 követ is, de tag még nem lettem, pedig ezt a 24 köves dolog alatt írja, tehát már meg kellett volna lennie, de X-et se rak, hogy az a küldetés sikertelen vagy valami.. Videókban mint ha azt láttam volna, hogy az előbb meg van, mint, hogy összegyűjtsem a 24 követ, vagy csak később ??


6. - A Q-val előhozott menüben a kedvenc varázslatok mellett lévő számot, hogyan tudom eltüntetni, tehát, hogy egyik számon se legyen semmilyen varázslat ?


7. - Szereztem egy "Érdekes ezüst öntőmintát" , azt hol tudom eladni ? A Céh-ben ?


8. - Nézegettem még nagyon régi küldetéseket, és mikor belementem az egyik küldetésbe, ugye ott még sok fel van mellette sorolva, ott az egyiknél van egy piros X, az baj ? Tehát az miatt még ki lehet maxolni a játékot nem ? (Tudom, hogy teljesen, sosincs vége( legalábbis én így hallottam)), de attól még az baj, ha ott van azaz X ??..


9. - A van követőm az megtud halni, vagy csak úgy leguggol ? Mert mikor egy csillagból kellett kiűzni valakit ott lett egy követőm, de eltűnt ( nem tudom, hogy meghalt-e, mert egyszer csak nem találtam) De most van másik(Magányvári házamba kirendelt katona), ő megtud halni ? Ha igen, akkor hol tudok másikat szerezni ?



Nagyon hálás lennék, ha valaki válaszolna a kérdésekre, előre is nagyon köszönöm a segítséget.



2014. jún. 30. 18:55
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Bocsi, egy kérdés kimaradt.


- A házassági gyűrűt el szabad adni ? Mert senkinek nem tudom eladni, szóval, ha igen akkor kinek lehet ?

2014. jún. 30. 18:59
 2/20 anonim ***** válasza:

1. én angolul játszik, ezért nem biztos hogy egyről beszélünk, de a csalogány holmik azok a lopttak? ha igen, akkor csak feketekereskedőknek lehet eladni.

ha nem, akkor belethor boltjában pl mindent el lehet adni.

2. egy küldetéshez kellhet majd

3. az öregasszonyt ahoz kell megölni, hogy csatlakozhass a sötét testvériséghez, nincs köze a gyerekhez

4. nekem nem veszett el, rakd ládába

5. azt mindig kiirja, ha azelőtt szerezted meg az első követ, mielőtt beszéltél vexxel

6. passz, talán vedd ki a kedvencek közül, és rakd vissza, de ezt még nem teszteltem

7. vidd oda endonhoz, ez markath speciál tolvaj céhes munkája

8. valamit nem csináltál meg, de ez nem baj, a küldi végkimenetelét befolyásolja, de lehet, hogy így jársz vele jobban pl volt egy küldi, amiben vkit meg kellett ölni, de én megmentettem, és az, hogy öljem meg, x elve lett, ehelyett máshogy folytatódott a küldi

9. a legtöbb követő megtud halni, ha leguggolnak, akkor csak békénhagyják őt az ellenfelek, de ilyenkor te egy elhibázott nyílvesszővel megtudod ölni, és az ellenséged is, pl ha téged támad, de mellé lő vagy eltalál, de a lövedék robban és a robbanás megölheti

2014. júl. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
a gyűrűt is próbáld belethornak, ő mindent megvesz, ami nem lopott, ha ő se veszi meg akkor nem lehet eladni
2014. júl. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.


Amúgy a csalogány cuccokat, akkor kaptam meg, mikor a Céh vezetőjét meg kellett ölni, mert meglopta őket, és sajnos senkinek nem tudom eladni, és a házassági gyűrűt se, de még próbálkozok másnál is, lehet valakinél el lehet. Azokat a csalogány holmikat, meg még lehet azért nem tudom, mert kelleni fog egy küldinél.


- Az mondjuk érdekes, hogy más tárgynak, nem veszik el a töltöttsége, csak annak a kardnak.


- A 6. kérdés: sajnos nem sikerült, amit írtál továbbra is ott maradt a szám.


- A kulcs tudtommal már nem fog kelleni küldihez, ha jól láttam már 2 is van belőle, de lehet neked van igazad és a későbbiekben kelleni fog.


- És azt nem tudod, hogy honnét tudnék másik követőt szerezni, ha esetleg meghal, a mostani ?

2014. júl. 1. 17:25
 5/20 anonim ***** válasza:

hello, előző vagyok

néhány ember, ha szívességet teszel nekik, akkor a követőid lesznek, néhánynak pedig lehet fizetni 500 at, hogy kövessenek

a csalogány cuccok feketék, vagy barnák, ha feketék, akkor a fej rész egy csukja és egy masz, ami takarja az arcod?

2014. júl. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Köszi.

Feketék, és takarja, az arcom.

2014. júl. 1. 22:05
 7/20 anonim ***** válasza:

értem, az angolul nightingale armor, ezért nem tudtam elsőre, hogy erre gondolsz

amennyire az előző mondataidból kivettem, te most ilyen lopakodós karakter vagy, a helyedben nem adnám el azt a páncélt, mert ilyen típusú karakternek az az egyik legjobb páncél, amit a játékban találhatsz

2014. júl. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Hát, nem nagyon vagyok az :)

Sőt, akit meglátok mindenkit megtámadok.

Ja, és full daedric cuccom van, csak azért akartam eladni, mert ami most van, az ugye erősebb a harchoz.

Köszi az eddigi segítséget.

2014. júl. 2. 08:43
 9/20 anonim ***** válasza:
aha, értem, én sem lopakodásra csináltam a karakterem, de azért megtartottam a páncélt, hogyha megakarom csinálni a tolvaj küldiket, akkor legyen egy könnyűpáncélom is, de leginkább én is nehézpáncélt használok
2014. júl. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Csak a páncélt tartottad meg ?

A többit eltudtad adni, mert én egyszerűen senkinek nem tudom !?


Elmentem oda is akit mondtál, markarthba, ahhoz a kereskedőhöz, de ott semmit nem tudok eladni, nincs is olyan opció, hogy "Milyen eladó árud van?"

De lehet valamit rosszul csinálok.

2014. júl. 2. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!