Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit változtatnál a World of...

Mit változtatnál a World of Tankson ha te lennél a fejlesztője?

Figyelt kérdés
Én nem játszok olyan régóta a WoT-tal, de azóta szinte csak ígérget. 8.10-ben ígérték hogy berakják a felboruló tankokak, és még most sincsenek benn. Ígérték, hogy a görgők külön mozognak, az sincsen benne. Nem azt mondom hogy a Wargaming nem csinál semmit (új garázs, új hangok, stb.) de azért megcsinálhatnák azt amit ígérnek. A kérdésem az hogy mit nem szeretsz a játékon és hogy mit változtatnál rajta?

2014. jún. 17. 09:58
1 2
 1/11 anonim válasza:
Matchmakinget változtatnék. Elég idegesítő amikor a 6-os tankkal a 8-as vagy 9-es ellen mész...
2014. jún. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én a több magos rendszert csináltatnám meg és a szerver laggot próbálnám megszüntetni.
2014. jún. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%

Tankok kiegyensúlyozása:pl:Luchs-Hetzer

Fv215b 183-T62A

WT.auf E100-T62A

ui.:HD-s tankoknak már 9.0-ban külön mozog.pl. Tiger I

2014. jún. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Az egész játékot a kukába vágnám. Vagyis a ~85%-at tuti megváltoztatnám, kezdjük az alapoktól, pl.:az első ami nem tetszik az a hp-s rendszer.
2014. jún. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
legkevesebb az lenne, hogy megszüntetném ezt a wn8as rendszert, egy csata ne arról szóljon, hogy mindenki noobozik mindenkit aki piros.
2014. jún. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
retard szakaszok kiszűrését a játékból pl 4tier light+3med+4nehéz
2014. jún. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az összes statisztikát fizetőssé tenném, illetve csakis előfizetők férhetnének hozzá, sima mezei felhasználók nem és külső oldalak sem!


hihetetlen, hogy egy hobbi játékost reportolnak, csak azért mert 1000es wn8a van, meg "paradicsomozzák" és "noobozzák" a csapatot.


Ez egy játék, a játéktól kellene szólnia, és nem a számokról.


emellett az afk játékosokat alapból offolnám. Semmi xp-t ne kapjon azokban a csatákban, amelyikben nem vesz részt.


Spotrendszer is lehetne élethűbb, mert vicc, hogy egy light tankkal nem veszem észre a 70 tonnás monstrum heavy-t ami előtt van 1 picike bokor vagy egy fa. Simán élethűbbé lehetne varázsolni ezt a játékot.


Az, hogy a programozók nem láttak élőben egy ekkora tankot, arra mernék fogadni!

2014. jún. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
pl betennem azt hogy es maus raesik egy t1 re es kilapul vagy valami
2014. júl. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 xperialaci ***** válasza:

Elolvastam az összes választ és egyetlen-egy normális választ találtam: A szerverlag megszüntetését és a 2magos támogatás bevezetését.

A többit igazi vérbeli kökemény noobok írták (már elnézést de tényleg), sírnom kell a röhögéstöl olyannyira hülyeségek. PL: 6-os tankot csak akkor dob fel kilencesekhez ha valami hülye szakaszban vagy vagy spotter vagy , tehát emiatt se nyavajogjunk. Régen amúgyis sokkal rosszabb volt mert akkor heavyket is bedobott akár 3 szintel feljebb. Láttam olyat is ahol 2002es születésű mondja hogy milyen rossz a játék meg minden :D , a 12 éves koroddal kioktatod a fejlesztőket? Mert az jó! Ha rossz játékosok vagytok akkor ne ríjjatok hogy nooboznak titeket amikor miattatok ugrik el egy csata, tegyetek érte hogy ne legyetek rossz játékosok.

2014. júl. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 xperialaci ***** válasza:

Ja és ezeknek a tankoknak a kiegyensúllyozását várod el?

Luchs-Hetzer

Fv215b 183-T62A

WT.auf E100-T62A

A luchs (light harckocsi) - a hetzer (TD)

LUCHAL ÍGY IS KILEHET CSELEZNI EGY HETZERT.

FV és T62A :D na ezen sítam de a következőn is .

Olyan szinten más a TD és a MEDIUM harcmodor hogy jól is nézne ki ha egy TD nem lőne át egy mediumot vagy itt nem is értem mire gondolsz. Lőjjék csak ki nyugodtam a T62A-dar a TD-k.

2014. júl. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!