Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Eredeti World of Warcraft-ról...

Daily123 kérdése:

Eredeti World of Warcraft-ról szeretnék egy-két kérdést feltenni. Hogyan kell?

Figyelt kérdés

Megvettem a wow battle chestet.

Tartalmazta: wow alap, burning crusader, LK, cata kiegeket.

Feltelepítettem, viszont a panda világa várt rám.

A célom: megszeretném venni a wow lemezt cataclysm ig.. aztán szeretnék vele játszani jelenleg tört szerveren. (a most beinduló tauri cata kieg szerveren)


A problémám a következő:

1. problémám: Nem cata kiget hozott be nekem a wow amit feltettem, hogyan lehetne megoldani, hogy catat inditsa, és ne a pandát ha már cataig vettem ( LOOOL ) :D

2. problémám: A realmlist fájlt sajnos nem találtam a wow mappájában, erre is szeretnék tőletek segítséget kérni.


UI: tudtommal az eredeti wow szerver és a lemezek között nincs összefüggés, így lehet tört szerveren is játszani vele. illetve az ilyen válaszokat hogy eredetizz jobban megéri kérlek mellőzzétek.


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



#eredeti #WoW #World of warcraff
2014. jún. 13. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon félreinformált vagy, a szerverek azok fixen a legújabb verzión vannak, csak nincs jogod az új tertalmakkal játszani. Olyan ez mintha minden kiegészitő egy prenium rank lenne. Papíron beteszed a catás dvd-t, és net nélkül feltelepited. De egyszerűbb egy no-install catát leszedned.
2014. jún. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mi ertelme volt megvenni a battle chestet ha a tort szero klienset is siman letolthetted volna? lol
2014. jún. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!