Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Warcraft Death...

World of Warcraft Death Knight, melyik talent, és mi a Rota?

Figyelt kérdés
Ugye a Blood az a tank, Frost az egy jó dps ( kétkezes v 2db egykezessel jobb?) az unholy az meg pvp. Na most ha ez így van akkor mi a Rota Pve DPS,Tank és PVP re? Kérlek segítsetek.

2014. jún. 9. 02:07
 1/3 anonim válasza:
Figyi a rotáció pl pvp-nél rohadt egyszerű ,(nincs rotáció) stun-olj mindenkit, a priest-et egyszerű mert cast-os azt a ghoul is elintézi a mana fogyasztókat a necrotic strike-kal. Már rég nem arénáztam a DK-val de tuti így csinálnám ,és druidot vinnék magammal. A frost DK-t utálom ,én uholy-val pve-zek ,de már dobtam ,most hunterral raidelek.
2014. jún. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
De őszintén? Csak leveled fel ,és wárd meg a warlords expansiont,mert a DK már nem olyan fun karakter.
2014. jún. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ja, mop-ban is jó dps a dk, de nagyobb gearben meglepően gyenge. mármint erőset üt, de pl egy warrihoz vagy cementsámihoz képest sajnos elmarad+vhogy wotlk-ben volt igazán jó a dk. én us unholyt preferálom, és mind2 dps talent jó pvp-re és pve-re is.
2014. jún. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!