Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » (Warcraft) Thrall mikor...

(Warcraft) Thrall mikor mondott le a Horda vezetéséről? Vagy hogyan is volt ez pontosan?

Figyelt kérdés
Taurizok, szóval a WOTLK kiegészítő után történtekről nem tudok sokat, de mostanában elkezdtem MoP cinematicokat nézni, és ami Garrosh halála után van, az elgondolkodtatott, hogy hogyan került egyáltalán Garrosh 'hatalomra', és a legyőzése után miért nem Thrall vette át a vezetést? (Nem mintha nem örülnék Vol'jin-nek, hiszen kedvenc fajom a troll.) Esetleg linket is elfogadok a történetről, ha angol az sem gond.

2014. jún. 7. 01:13
 1/2 anonim válasza:

Cataclysm es videókat nézz, mert ott mond le. earth warder lesz, szóval függetlennek kell lennie, nem tartozhat egy frakcióhoz se ez miatt. Amúgy meg Garrosh nem halt meg hanem börtönbe zárták ahonnan kiszabadul és erre fog épülni a WoD, mert vissza megy a múltba(a következő kiegészítő).

Ha valami hülyeséget írtam akkor sorry, én régóta eredetizek kisebb-nagyobb kihagyásokkal és igazából a pvp-n kívül nem nagyon érdekelt a WoW. :D

2014. jún. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A cataclysm bejövetelével visszament Nagrandba, továbbképzésen vett rész és utána nekiindult megmenteni a világot. Garrosh bukása után azért Vol'jin lett a vezető, mert a többi nagyfőnök őt látta erősebb kezűnek és ő volt az aki megpróbálta összetartani a hordát. Thrall már kicsit kiöregedett, és nem is volt képben a dolgokról igazán.
2014. jún. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!