Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Warcraft eredetizés,...

World of Warcraft eredetizés, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tauri és Monsterwow után arra jutottam, hogy megveszem a wow ot( Battlechest, mist of pandaria és egy 2 hónapos előfizető kártyát). Ugye feltelepítem az összeset (kell patchelni mint pl taurin, vagy ugy müködik mint a többin játéknál?). Ugy tudóm, hogy 20 as szintig ingyenes, és utána kapok 1 hónap játékidőt, majd csak utána kell aktiválni a 2 hónapot. Na most eleve hol kell regisztrálni? Hogy tudom a fent említett időtartamokat megcsinálni. Egyébként ugy tudom h Ragnaroson Horda oldalon van sok magyar, akkor oda mennék, persze ha vannak még sokan ott.

2014. jún. 2. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem venném meg most, nincs nagyon tartalom, és feltehetőleg veterán wowosként nem tudnál sok új dolgot csinálni. A kövi kiegészitő előtt 2 hónap szerintem a megfelelő idő neked. Viszont még bétája sincs a kövi kiegnek, szóval az időbe telhet. Ha mégis megvennéd, akkor regelj itt: [link] Lehetnek problémák azzal, hogy a trial accot, amit lv 20ig huzol, átörökitsed majd a rendes accodra, miután aktiváltad mert kezdetben 2 wow-od lesz. De a battleneten össze tudod fűzni őket. Tanulmányozd az oldalt, mert minden megtalálsz ott.
2014. jún. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod megerendeltem csütörtökön fog jönni, de most nem akarom még letölteni a wow ott mert ezt a pandát szeretném kiprobálni. :D Akkor nyílván akkor kezdem el a játékot amikor meglesz nekem a mop. Ugy is lehet? És egyébként most akkor ez hogy van? Eredeti wowra elég battle.net re felregisztrálni vagy még máshova is kell?
2014. jún. 2. 18:25
 3/8 A kérdező kommentje:
Annyi hozzátennék, hogy nem tudok annyira angolul beszélni. :)
2014. jún. 2. 18:26
 4/8 Csiß ***** válasza:
Nagyrészt olvasni kell nem beszélni :) Szerintem vedd meg nyugodtan.Lehet,hogy most nincs nagy tartalom dömping de legalább lesz egy (vagy több) 90es karaktered mire jön a wod.
2014. jún. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A battlechest első elemétől, az alapjáték aktiválásától számolja a 30 napot. A gamecard pedig ezt toldja meg X nappal. Olyan ez az aktivális mint a steam kb.
2014. jún. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Áh értem igaz most töltöm le a wow-ot és gyorsan akkor felfejlödök 20 ra. :) és akkor amikor feltelepitem a játékot más dolgom nem lesz csak realmot átirni a Ragnarosra, belépni azzal a felh. és jelszóval amivel felfejlödtem 20 ra és foyltathatom a játékot 1 hónapig tovább. És még 1 kérdés, a gamecardot hol kell aktíválni? + hol látom, hogy mennyi időm van még a játékból. ? :D Egyébként köszi nagyon sokat segítettetek eddig.! :)
2014. jún. 2. 20:09
 7/8 Csiß ***** válasza:
Realmet nem kell átírni.Ez már nem tört szerver.Belépsz az accountodal és lesz ott change realm gomb.A game cardot pedig a battle.net-en tudod aktiválni.Ott is belépsz,bemész a játékaidnál a wow-ba (valahol ezen a részen írja majd azt is,hogy meddig aktív az acc) és add game time (vagy valami ilyesmi felirat).
2014. jún. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Helyedben várnék egy akcióra. Én is 4 ezerért vettem meg mindegyik részt a Battlechest el együtt. Vannak ilyen akciók a battle.net en néha. Figyelni kell ennyi.
2014. jún. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!