Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Warcraft elkezdéséhez...

World of Warcraft elkezdéséhez tényleg kell rögtön gamecard is?

Figyelt kérdés

Hali!


Haverommal most kezdenénk Wowozni, de nem tudom mit rendeljek meg. A CDGalaxis oldalán ez olvasható a Battlechestnél:


"A játék nem tartalmaz feltöltőkártyát, telepítésekor egy internetes felhasználói fiókot (account) kell létrehozni, melynél meg kell adni vagy egy megfelelő bankkártya, vagy egy feltöltőkártya (Gamecard) számát. Bankkártya vagy feltöltőkártya hiányában NEM lehet játszani a játékkal! Az alapjátékban foglalt 30 napos ingyenes játékidő csak egy érvényes kártyaszám megadása után kezdhető meg!"


Szóval hiába rendelek mondjuk egy Battlechestet ( Alap+BC+WotLK+Cata ) + egy Pandásat, és a Battlechest-ben hiába van elvileg 30 nap játékidő, kitörölhetem vele, nem fogok tudni elkezdeni játszani csak ha rendelek rögtön egy Gamecardot is ? Ez így elég gáznak tűnik, remélem nem így van.


Valaki kezdte mostanában a játékot?

És ha igen milyen módon, tényleg kell rögtön Gamecard is?

(Bankkártya felejtős)


Köszi a válaszokat előre is!



2014. máj. 29. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Szövegértés egyes, sebaj. Azt jelenti, hogy ha megveszitek a Battlechestet, kaptok mellé 30 nap játékidőt. Ha az letelik, utána kell gamecardot venni.
2014. máj. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha beaktiválod az alapjátékot, ketyeg a 30 nap. Ha lejárt akkor gamecardot veszel vagy előfizetsz, az asszem 3/6/12 hónap lehet.
2014. máj. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Csiß ***** válasza:
Igazából szerintem teljesen érthetően le van írva a cdgalaxisnál.Vagy egy élő (internetes fizetésre alkalma) bankkártya,vagy egy gamecard szükséges a játék aktiválásához..Magyarán igen: nem elég megvenni,kell egy bankkártya amivel fizeted majd a havidíjat (vagy venned kell egy gamecard-ot).
2014. máj. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

RÉGEN (még sok éve) szükséges volt egy 60 napos gamecardra vagy egy bankkártyára a CD kulcs beaktiválásához.


Ma már elég a CD kulcs és jön a 30 nap, nem kell semmi más.

2014. máj. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Csiß ***** válasza:
Okay akkor változtattak rajta (mondjuk akkor sem értettem miért volt kötelező).Én 2005-ben csináltam az accot.Akkor még kellett xD
2014. máj. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, én is pont akkor csináltam, jól kibassztam magammal. Megvettem a játékot, hazavittem, pofára estem.
2014. máj. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Csiß ***** válasza:
Nekem sem volt se bankkártya se gamecard.De akkoriban még létezett egy portal (nem magyar),amin "talált" bankkártya számok voltak és elfogadta az egyiket :)
2014. máj. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gamecardot nem kell venned, csak kell egy érvényes bankkártya, btw szűlői korlátozásokkal megoldható talán.
2014. máj. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kb. 2 éve regeltem egy másik accot, és megerősíthetem, hogy már nem kell se GC, se bankkártya.
2014. máj. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!