Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tauri Wow - Milyen warriort?

Tauri Wow - Milyen warriort?

Figyelt kérdés
Eléggé kezdő vagyok a játékban, ez a warrior lesz a 2. karakterem. Nem tudom hogy protection, arms vagy fury legyen. Az első karakteremmel azt vettem észre, hogy rdf-nél midnig tank-ra kell várni, ezért lehet azzal gyorsabban lehetne haladni. Szerintetek?

2014. máj. 31. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
ha kezdő vagy inkább legyél dps szerintem. ne téged oltsanak dungeonban ha szarul tankolsz.
2014. jún. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 minibee85 válasza:
Rdf en igen jóformán azonnal behív tankként,de azért ebben a szerepben többet is lehet hibázni és elég egy apró hiba és mind megfeküdtök.Dps szerepben próbálkozz inkább és figyelgess más warrikat hogyan tankolnak,fejlessz ki egy saját stílust csinálj egy talentet és próbálkozz normál módú dungeonok tankolásában.Te is jól jársz mivel tanúlsz ők is mert fejlődnek.
2014. júl. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!