Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Arma 2 DayZ-lehet játszani?...

Lncruse kérdése:

Arma 2 DayZ-lehet játszani? Továbbiak lent!

Figyelt kérdés

Ha letöltöm az ARMA 2 játékor és mellé a DayZ akkor tudok játszani valahogy egy vagy 2 barátommal, vagy ahoz muszály meg venni a Játékot ? Igazából nem szeretnék pénzt kidobni rá ha nem muszáj és van rá lehetőség hogy tört verzióval is tudjak tudjunk játszani!


A válaszokat előre is köszönöm !!



2014. jún. 12. 10:35
 1/3 Warren Scott ***** válasza:

Igen, lehet, mint minden nagyobb online játékhoz, ehhez is léteznek tört szerverek, vagy nem tört, de hitelesítést nem igénylő szerverek. Ezek neveiben benne szokott lenni a "NOCD" vagy "NoCDkey" vagy hasonló kiírás.


Egy éve még magyar szerver is volt ilyen ahol én is teszteltem az online játékot, mielőtt megvettem volna.


Amúgy a steam Combined Operations Arma2 csomaghoz való kulcsokat eredeti kulcsot/letöltést több népszerű és hivatalos oldalon is árusítanak "olcsóért", de komolyan, ilyen 1-2000 forint körül időnként.

2014. jún. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
GTS DAYZ magyar tört szerver! nézz utánna , énis ott nyomom :)
2014. jún. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Gyere a mi szerverünkre !!!! TÖRT , ts3 ip 78.131.88.191 ,gyere fel és mindent elmagyarázok
2015. jún. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!