Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3: Világ körül vagy...

Sims 3: Világ körül vagy Előre a jövőbe?

Figyelt kérdés

Nemsokára megint ott állok hogy vegyek egy új Sims kiegészítőt.Ezen a kettő gondolkodtam.Nem tudom melyiket vegyem mivel mind a kettő így videóról tetszik.Eddig a kedvenc kiegészítőim a Leszáll az éj, talán még az Évszakok.Pedig megvan még sok kiegészítő, mint pl. Vár a színpad.De én ezt a kettőt szeretem legjobban, ezt a kettőt untam meg legkésőbb.Mint pl. sokan mondják hogy a Szigetvilág jó, de nekem egyáltalán nem tetszett.Maga a város nem.Persze hozzáad sok jó cuccot a játékhoz, de ez igazán nem jött be.

De a kérdésem az lenne, hogy akinek megvan a Világ körül is, és az Előre a jövőben is, az szerint melyik a jobb? Mind a kettőt megszeretném majd venni, de elsőnek még is melyiket vegyem meg? Kérlek válaszotokat indokoljátok is, hogy miért tetszett az jobban.

A válaszokat előre is köszönöm. :)



2014. jún. 4. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:

A Világ körül nekem jobban bejött!

Előre a jövőbe pedig nem!

2014. jún. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az előre a jövőbe az azért jó, mert egyszerűen jó , nem tudom megmondani, de amikor videót néztem róla nem tetszett, de egyik barátomnak megvan és nagyon jó igaz nekem nincs meg tudom azt írtad ,hogy ha megvan akkor írjak, következtek meg, de 5 perc alatt beleszerettem :D a világ körül megvan és abba a olyanok mint a piramisok, rejtett szobák (nem jut eszembe a neve ) azok nagyon jók, de ha választanom kéne a világ körül :)
2014. jún. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem a világkörül mert én azt szeretem hogyha valós a játék az előre a jövőbe nekem már sok.De ha te szereted ezt a különleges világot akkor mindenképpen azt vedd
2014. jún. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül a Világ körült vettem meg.Igazából az Előre a jövőbent akartam, de a Világ körül akciós volt. :) De következőnek az Előre a jövőben jön. :) Köszönöm a válaszokat, megy a zöld kéz! :)
2014. jún. 7. 12:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!