Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha letöltöm a World of Warcraf...

Ha letöltöm a World of Warcraft Lich King-hez a (nekem ez van meg) kiegészítőket, akkor ugye a szerveren beállított dolgok nem módosulnak?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha letöltöm hozzzá a Burning Crusade-ot és a Cataclysm-et, akkor ugye működni fog minden? És még arra is kíváncsi lennék, hogy ugye a Lich King újabb mint a Burning Crusade, attól gondolom fel lehet tenni rá? Amúgy a tauri.hu-n játszok tört szerveren, de ott nincs lehetőség más kiegészítők letöltésére. Köszönöm a válaszokat, nem rég kezdtem játszani és még ismerkedem a játékkal, de nagyon tetszik :)
2009. dec. 29. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Cataclysm-ot nem hinném hogy 2010-2011 előtt letöltöd. és igen a lich king-et fel kell telepíteni a burning crusade után ha taurin akarsz játszani. eredetin is játszom meg taurin is. ha dobsz privibe msn-t felveszlek és tudok segíteni sok mindenben.
2009. dec. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Imádom az elöttem válaszolót xD Na de ez mellékes.

A BC és a Lich King is kieg. a Cataclysm még nem jelent meg, de a szégény ALAPJÁTÉKOT senki se veszi észre? :) A Sims 2 Pets se megy sima Sims 2 nélkül nemde? Elöbb az alap és csak azután a kieg.

Jó játékot, ne csalj és ne vegyép fel sok embert MSN-re , mert olyan tömegnyomor lesz neked is MSN-en mint nekem XD.

2009. dec. 30. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Alapjáték & a Lich King is megvan. Ugye első kieg. a Burning Crusade és a 2. a LK.

Azt nem értem, hogy egymástól függetlenül is lehet telepíteni a kiegészítőket? (nem sorrendben) Mert azt írja a játék kariszerkesztésnél, hogy a Blood Elfhez és a Draeneihez, hogy választani lehessen, kell a BC kieg.


Az lehetséges, hogy a BC nélkül megy a LK???

2009. dec. 30. 10:20
 4/5 anonim ***** válasza:
NEM! Fel kell tenni először az alap WoW-ot, utána BC, majd legvégül a WotLK. Ha megvan, akkor patcheled a jelenlegi tauris patchig.
2010. febr. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem prewowod van ami azt jelenti hogy fel van patchelve a lichkingig de a kiegészítők nincsenek meg
2010. márc. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!