Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ismertek ilyen World of...

Ismertek ilyen World of Warcraft tört szervert?

Figyelt kérdés
Olyan WoW tört PVE szervert keresek amiben 80-as szinten kezdek és minimum vannak online 1000-en. Gondolom, hogy nincs ilyen Magyar szerver, ezért olyat írjatok amin angolul beszélnek. Fontos, hogy főleg PvE legyen. Előre is köszönöm a válaszokat.
2011. nov. 26. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
1lvl en mért nem jó kezdeni?
2011. nov. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel hamár pve röl van szó akor felesleges a 80 szint 1lvl esen is tudsz mobozni.
2011. nov. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ÉN EGYET ISMEREK EZ EGY ROHADT JÓ SZERVER SEGÍTENEK FEJLŐDNI HA elakadsz meg ilyenek TAURI
2011. dec. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lvl80as kezdés gyakorlatilag csak pvp szervereken van... Én egyet se láttam még, bár nem is nagyon kerestem. Tauri jó, ha egy csapat retardáltra vágy (tisztelet az 1-2 kivételnek), bár mostanában mintha erre buknának a játékosok, szóval, ha te is úgy vagy vele, akkor hallgas előzőre
2011. dec. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Eddig taurin játszottam és kicsit besokalltam a sok bénázással. Értem, szóval nincs olyan, akkor pvp-zek :D Ismertek olyan lvl 80-on kezdő pvp szervert amin rengetegen vannak? (Ha lehet akkor vagy Magyar vagy Angol legyen)
2011. dec. 9. 21:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Legjobb magyar tört szerver a tauri.

Vedd meg az eredetit ha unod .

énis igytetem 1 ideje nembántam meg!

2011. dec. 10. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Etham válasza:
én amíg törtön játszottam itt nézegettem a szervereket és egész jó community-kkel lehetett találkozni.. én személyszerint a taurit mindíg egy rakás sz*rnak tartottam és ink külföldiekkel játszottam és nem szarakodtam a sok 12 éves vérpistivel :) szal a link az >> [link] << jó keresgélést
2011. dec. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!