Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megvenném életem első konzoljá...

Megvenném életem első konzolját. Vélemény?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudok többet költeni az első konzolomra 65 ezernél. Mit ajánlanátok ps3 vagy xbox360? Egyáltalán megéri még venni ps3at vagy xbox360at? És ha van itthon TP-LINK router akkor xbox360on tudok előfizetés nélkül netezni? (lehetőleg ne linkeljetek más kérdést, ne mondjátok hogy olvassak fórumot, válaszoljatok a kérdésre normálisan!)

2014. máj. 20. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
lehetoleg megnezhetted volna a tobbi 1000 ugyanilyen kerdest...
2014. máj. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
olvasd már el az utolsó részét a szövegnek drága andriska! várom a normális válaszokat!
2014. máj. 20. 16:51
 3/11 anonim ***** válasza:

1. ps3

2. igen

3. nem

2014. máj. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%

elolvastam

attol hogy felteszed az 1001-ik kerdest nem fogsz masabb valaszt kapni

2014. máj. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Megéri. Hogy melyiket az tőled függ, nézd meg az exkluzív játékokat, és azt vedd amelyik azok alapján jobban bejön neked. Neten a legolcsóbbak, nézd végig a webshopokat ahol konzolt árulnak. A routeres kérdést nem igazán értem...
2014. máj. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Függ attól hogy milyen exkluzív játékot akarsz, milyen tv-d van.

Ha van hozzá TV-d, én a PS3-at ajánlom, de az Xbox360-al sincs semmi probléma!

2014. máj. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha jobban szereted a japán játékokat, akkor érdemes a PS3-at, mivel rengeteg exkluzív játék van rá onnan. Egyébként tényleg a te érdeklődési körödtől függ, hogy melyiket választod.


Viszont neten játszani mindkettővel csak előfizetéssel fogsz tudni. XBOXon (valami gold, vagy mi a neve) legalábbis biztos, PS3-on (ps+ talán?) meg csak úgy emlékszem, de kijavíthat nyugodtan bárki.

2014. máj. 21. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
PS3-on ingyenes a multi, Xboxon meg fizetős
2014. máj. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1#-nek pedig igaza van nem értem minek a lepontozás...

Bár érdekes van ahol ezeket a beoszlásokat felpontozzák o.O


Nah de... ha már itt vagyok írhatok egy kisregényt...


Ha törni akarod, a konzolt, hogy legyen ingyen játék akkor is m1, hogy ps3 vagy xbox, mivel mind a 2 törhető...


Viszont ps3esetében akkor nem vehetsz új gépet csak használtat (2000-res slimet) [superslim is törhető de az +30ezer a törése, míg slimnél 10e]


Ha törve van a ps3 akkor is lehet netezni (csak psn-t kell kerülni), de szerintem hülyeség a konzolon netezni mert lassú mint a szar...

Hiába van törve multizni lehet... veszély max, hogy bannolnak... Am ez se okoz sokáig gondot, lecseréled a konzol id-t és mehet tovább..

------------------------------------------------------

Ha törés nem kell akkor is a ps3-at ajánlom...

1 rész ingyen van a multi, másrészt sokkal több az exkluzív játékok száma, mint xboxon...


Xboxot csak akkor ajánlom, ha csak olyan multiplatformos játékkal akarsz játszani ami kb 2011-2012 elején jelent meg... Mivel a multiplatformos játékok sokkal szebbek VOLTAK xboxon mint ps3...MA MÁR EGYFORMÁK

Meg még azt szokták mondani, hogy az xboxnak kényelmesebb a kontrollere... én ezt hülyeségnek tartom mert ez azt jelenti, hogy a ps3-é nem...Nekem még nem vágta el a kezem a kontroller szal...


Én ps3at vettem, nem bántam meg...egyedül egy játékot sajnálom az pedig a Bayonetta, mert az olyan rohadt ronda ps3-on, hogy azt se látom mit csinálok benne


Jah és megéri ps3at venni mert 2016-ig támogatott

2014. máj. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 TaKy99 ***** válasza:

"Ha törni akarod, a konzolt, hogy legyen ingyen játék akkor is m1, hogy ps3 vagy xbox, mivel mind a 2 törhető...

"


Illetve azt hozzáfűzném a feni gondolatmenethez, hogy akkor a konzolra sem kell költened 65.000Ft-ot, hiszen azt is lehet lopni...



Legjobban akkor jársz, ha veszel egy használt Slim PS3-at (minimum 160GB-ost) és előfizetsz egy évre a PS Plus-ra. Az egész kijön 65-ből és nem kell kompromisszumokat kötni.


Illetve játékot használtan is tudsz venni vaterán, olx-en jófogáson és a jatekaim.hu-n. Az utolsót ajánlom, ott valósak az értékelések és kisebb a kockázat...

Ha meg kijátszottad eladod ugyanezeken a felületeken és így egy gém csak 1-2 ezerbe kerül.

2014. máj. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!