Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha megvenném az első tapasztal...

Ha megvenném az első tapasztalatot az segítene? Máshol azt olvasom, hogy az első igeni fontos és várjunk az igazira. Az első mághatározó az egész szexuális fejlődésünkre.

Figyelt kérdés

A sexuláis fejlődésre van valamilyen hatással, hogy mikor esünk át az elsőn aktuson, kivel, hogyan és mi leőzi azt meg? Mennyire fontos elötte a petting, a másik testének a "megismerése"?

Az mirt nem jó ha csak úgy beleugrok?

Túlzottan azt sem akarom,de most csak erre látok esélyt

Mindenki válaszát szívesen fogadom,de igazából az idősebbekére lennék kíváncsi

Fiú vagyok


2008. nov. 19. 11:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős vagy?


Minden fiú vágyik a szexre, de ez nem azt jelenti, hogy mindenáron át is kell élni minél hamarabb.

Először szerezz egy barátnőt és majd vele átélheted, ez a dolgok természetes rendje.

Ki lehet bírni a várakozást, nem halsz bele.

2008. nov. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy nem szabad elhamarkodni a dolgot. Mindenki tudni fogja, hogy mikor érett meg rá szellemileg, hogy egy aktusba belemenjen. NEM a kortól függ. Egyébként az biztos, hogy az első fontos a későbbiekre nézve, ezért nagyon meg kell gondolni a dolgot. Ez annyit jelent kortól függetlenül, hogy fontos az, hogy a pár szeresse, kívánja egymást oda-vissza. Ilyenkor a fiú szempontjából ez azért lényeges, mert ha a lány nem akarja annyira/tapsztalatlan/stb. akkor nem biztos, hogy jó emlékekkel fogja zárni az aktust egyik sem. Ez összességében mindkét félre kihat végül, ami így nem lesz pozitív élmény a fiúnak. Ergó később másabbul fog nekiugrani egy kapcsolatnak. (Lehet, hogy megalapozatlanul). Ezért lényeges, hogy kivel bújsz először ágyba.

Tapasztaltból írtam ezeket.


B.P.

2008. nov. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

en lany vagyok, es nagyon elkapkodtam, es azota is banom. ket fiuismerosom van, akik igenis varnak (ha nem is az igazira, de olyan lanyra, akivel kolcsonos szerelem, stb), és én nagyon tisztelem és szeretem oket, nagyon jó fejek. neha maganyosnak erzik magukat, de akkor is tartjak magukat az elveikhez, ez nagyon jo, nagyon, nagyon szerencsés lesz majd az a lány, akik "megkapják" oket.


az én parom is szuz volt, ami eleinte picit zavart, de azota orulok neki. teljesen egymasra vagyunk hangolodva, kreativak vagyunk, és surun szerelmeskedunk 10 ev utan is, mindig talalunk uj dolgokat (illetve mostanaban kevesbe, mert babat varok, de ettol meg ugyanolyan meghitt meg ugyanaz az incselkedes, stb megy).


szerintem csak azert, hogy legyen valakid, nem erdemes, csak ha szerelmes vagy, mert kepzeld el, amikor osszejossz egy lannyal, akibe tenyleg szerelmes vagy, meg fogja kerdezni (es jo eselyjel meg fogja, mert a lanyok ilyenek :)) hogy mi, ki volt elotte, es szeretted e.

es teljesen maskepp csapodik le a lanyban, ha azt mondod, hogy nem, mert vartal az igazira, meg az, hogy ja, volt egy csaj, de nem volt komoly, csak ki akartam probalni, stb.


nem mondom, hogy rogton meg fogod talalni az eleted szerelmet, az elso 20 evben, de szerintem csak azzal legyel egyutt, akibe szerelmes vagy. nem biztos, hogy az a lany lesz az igazi.. de erzelmek kellenek, hogy jelentsen valamit.


en 29 eves vagyok, tudom, hogy sok helyen ez mar nem divat, de valahogy igy erzem helyesnek.


ja, es meg annyi, hogy nem ciki az "elso", amikor a parom udvarolt (abszolut nem az a beszedes tipus), es eloszor tortentek meg a dolgok, nagyon kulonleges volt, és nagyon jo erzes volt, hogy ezt mind velem oszotta meg, es tenyleg nagyon bantam, hogy nekem nem o volt az elso (mert en turelmetlenul beleugrottam :S).. sokszor olvasom, hogy a tapasztalat hianya ciki, de szerintem gyonyoru, hogy te szakitod le eloszor a gyumolcsot..


remelem valaszoltam valamennyire a kerdesedre :) es ertheto is voltam :D akkor is ha,nagyon szubjektiv

2008. nov. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nagyon egyöntetűek a válaszok. gondolom lányok vagytok mind szerintem is így lenne szép. de csak lenne. Barátnőm se mostanában lesz

Kevesn gondolkoznak így.

Tudnotok kell,én vagyok az akia sexualitás topikban -néha taszítónak találja a puncit - az ott én vagyok

meg 24 vagyok

Gondolm értitek miért kérdeztem van-e hatással a mikor a sexuális fejlődésre? és apszchosexuálisra is.

Ha csak várok soh nem lesz semmi.Ennyire ismerem magam

Tudom nem az lenne a legjobb ha fizetnék érte és visszagondolni sem a legjobb lenne rá pláne ha megkérdezik.

Csak nem tudom,hogy legyen. Valahogy a hozzállásom ehhez az egészhez más. Már. Időben nem sikerült. Minél tovább várok annál nehezebb lesz.

Meg azt is nehéz elhinn,hogy mondjuk évek múlva egy hozzám korban illő lány olyan nagyra értékelné a tapasztalatlanságom.

Úgy lenne aszép ahogy írjátok csak szerintem kicsúsztam az időből

2008. nov. 19. 16:50
 5/16 anonim ***** válasza:

A B.P. hozzászólású fiút takar, és hidd el, nem vagy elkésve. Ja és az említett másik topikodhoz is szóltam hozzá, ott is csak bíztatást írtam. Azt had mondjam még el, hogy hasnló cipőben játam mint te, de összeszedtem az önbizalmam, egy kicsit odafigyeltem magamra és máris ment minden, aminek mennie kell.

Még annyi, hogy a huszas éveim közepén vesztettem el a szüzességem, de nem szégyellem a dolgot...

2008. nov. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

Lehet, nem leszek népszerű, de szerintem, ha valaki 24 évesen nincs tisztában azzal, hogy igazából vonzó-e számára a nő, a szex a nővel, és néha taszítja... akkor szerintem belefér a fizetős szolgáltatás. Hangsúlyozom, NEM CIKI, hogy nem voltál még nővel. Az a kellemetlen, hogy nem is egyértelmű, hogy vonzónak találod a lehetőséget.

A fizetős jelenleg a legegyszerűbb módja annak, hogy kiderítsd, megtapasztald, valójában, testközelből milyen érzéseket kelt Benned, milyen érzés hozzáérni, megcsókolni, benne lenni... Lehet, hogy "nem tisztességes" a majdani barátnőddel, vagy nagy Ő-vel szemben, de... de így legalább kockázatok nélkül tudsz kipróbálni valamit, amiben nagyon bizonytalan vagy. Azért kockázatok nélkül, mert ha időközben azt érzed megint, hogy ez inkább taszít, és nem csak szimplán nem szeretnéd, hanem mondjuk undor fog el, a k...vát nem bántod meg vele (annyira), neki ez a munkája, ha fizetsz neki, akkor sem fog bánkódni, ha mégsem tudsz együtt lenni vele. Azért ugyanez a jelenet egy olyan lánnyal, akivel épp összejöttél, egész másképp venné ki magát. Ha pedig a k...vával minden jól alakul, akkor legalább már egy kérdést tisztáztál magadban, és nem mellesleg egy kis önbizalomra tehetsz szert.

Persze ez csak a dolog fizikai oldala, mert nyilván, ha annyira beleszeretnél egy lányba, akkor nem tudnál pusztán tapasztalati céllal, hideg fejjel szexelni vele. Akkor meg AKARNÁD ismerni a testét, fel akarnád fedezni, kényeztetni akarnád... és nem csak "beleugrani", ebben biztos lehetsz :)

DE ebben az esetben, csak hogy kicsit jobban tisztába kerülj magaddal, én nem tartom megvetendőnek a fizetőst (egy alkalomról beszélek, nem rendszeres, heti programról :).


(és hozzáteszem, lány vagyok, mégpedig a konzervatívabb fajtából :)

2008. nov. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Van egy nepi hiedelem, hogy amilyen az ev elso napja, olyan lesz a tobbi is. Ugye nem akarod az eletedet kvrvakkal, erzelem nelkul leelni? Inkabb vard meg az igazit, es akkor tudni fogod mi a szex, nem csak azt, hogy mi a b@szas.
2008. nov. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

A fenébe

Mminda hármotoknak igaza van szeintem(utolsó 3 )

Mi az az A.B.P.?

A magam összeszedésvel is probléma van.

Ha várok nem lesz semmi. Pedig már benne vagyok a korban.

2008. nov. 20. 13:11
 9/16 A kérdező kommentje:

Lány a konzervatívabb fajtából

na akkor-

A vonzalommal tisztában vagyok. Csak néh találom olyannak. Így is fizethetk? Ne tartogassam magam?

Nagyob probléma,hogy veszítsem el.Szeretném ha az első emlékezetees maradna. Csak erre jelenleg nincs esély(a másik topikban leírtam miért)

Alányokhoz vonzódom.Csak leírtam,hogy néha taszit.Amit mindenki félreértett. Ha egyrtleműen lány prti vagyok akkor sem ciki szűznek lenni. Szerintem sokan kinevetnének miatta. így iy elfogadható a fizetős megoldás,hogy egyértelmű a vonzódás iránya?

Rátapintottál az önbizalomra.

Miután teljes mérétékben tapasztalatlan vagyok(csók se volt) nem is merek közeledni. Ha várok továbbra is tapasztalatlan leszek.Ha befizatam magam az meg nem olyan,mit ha a barátnőmmel csinálnám.Akkor ebből maradok ki. Barátnőre meg jelenleg esély sincs.

Mindegy melyiket választom rosszat választok? remek

Hogy számolok el azzal,hogy az első lelketlen fizetős ugorjunk a közepébe minde előzetes nélkül érzelemmentes izé volt?

2008. nov. 20. 13:23
 10/16 anonim ***** válasza:

jajjte.

ne légy már ilyen elkeseredett.

mi az a masik topic, amire allandoan hivatkozol? belinkeled?

2008. nov. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!