Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Új ADC-t szeretnék venni...

Új ADC-t szeretnék venni LoL-ban, Lucian-t vagy Varust vegyem?

Figyelt kérdés
Ez a kettő között gondolkodtam, ti mit ajánlatok?

2014. máj. 17. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindkettőnek megvannak az előnye és hátrányai. Varusal csak párszor játszottam, engem annyira nem fogott meg, de Luciant megvettem, amikor a megjelenése után lejjebb árazták, nekem nagyon bejön, szerintem az egyik legerősebb AD carry, jó statokat szokott nekem hozni :)

Mindkét karaktert gyakran használják komoly bajnokságokon, szóval mindkettő jó, de szerintem próbáld, ki és döntsd el, neked melyik fekszik jobban. Ha jól tudom, Varus most pont ingyenes.

2014. máj. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez most eléggé függ a játékstílusodtól is.

Mindkettővel lehet szép statokat hozni, mindkettő tud igazán ütni. Talán azt mondanám, hogy Varusnak kicsit jobb a late gameje. Varust épp meg tudod próbálni, szerintem várd meg, amíg Lucian is ingyenes lesz, én így vakon nem venném megy egyiket sem.

2014. máj. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!