Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lucian vs Jinx vs Vayne?

Lucian vs Jinx vs Vayne?

Figyelt kérdés
Ezek a kiszemelt adc-k,ill.még Vi,Lee Sin,Twitch, véleményeteket szeretném.

2014. ápr. 29. 20:27
 1/2 savanyújóska ***** válasza:

Lucian - allrounder

Jinx - snowball, ha vesztett lane, BT utan meg visszajohetaz, ha nem feedeltek. (B.F. utan van egy ppwer spikeja, ami BT utan meg no egy kicsit)

Vayne - late-game, nehez, Condemneddel nem egyszer mentettek mar meg az eletemet (hiaba a dmg, ha utana nem er utol)

Twitch - mostanaban szoktam latni a vu miatt, igazabol, ha jo vagy vele, akkor eleg eros tud lenni, a passziv - Q kombo miatt nem nagyon fognak ugralni a pane phaseben, hogy majd jol allinelnek (az adc legalabbis, a supportert nem vallalok feleloseget.


Vi - jelenleg egyik legerosebb jungler, jo vetel

Lee - meg mindig eros, de nem konnyu, remek vetel is lehet

2014. ápr. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lee-t vettem meg,naplezárás képpen nyomtam egy könnybotosat ahol 25/3/17-es statom lett(ami normálba ez kb megharmadolva)De következő vétel Vi lesz
2014. ápr. 30. 22:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!