Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Létezik olyan, hogy pénzért...

Bölönc Vince kérdése:

Létezik olyan, hogy pénzért garantátan nyerő sorsjegyet veszek?

Figyelt kérdés
Ajándék ötletként gondoltam erre, hogy mondjuk adok 5.000 + 200 forintot a lottózóban, és cserébe kapok egy garantáltan 5.000 forintot nyerő sorsjegyet, amit aztán odaadok valakinek, hadd örüljön. Nem akarok én játékfüggőt csinálni senkiből, de ismerek pár embert akiket ez tökre felvidítana.

2014. ápr. 26. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen nem nagyon van, mert ha jól tudom ők is véletlen kapják ezeket, vagyis nincs különválogatva a nyerő és a sima sorsjegy, amit egybetesznek.. :D
2014. ápr. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Egyfajta különszolgáltatásként gondoltam erre, hogy mondjuk nem feltétlenül a lottózóban veszem a sorsjegyet, hanem megrendelem egyenesen a kibocsájtótól, kifizetem ők meg küldenek nekem egy külön sorsjegyet a nyomdából.


Ha a Szerencsejáték Zrt.-nél nincs ilyen, akkor van valami kisebb cég, ami megcsinálja ezt? Vagy itthon csak a Szerencsejáték Zrt. bocsájthat ki sorsjegyeket?

2014. ápr. 27. 11:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!