Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért szaggat a World of...

Miért szaggat a World of Warcraft?

Figyelt kérdés
Eredeti szerveren játszom /Ragnaros/ úgy gondolom a gépem miatt nem kellene, hogy szaggasson. Config: 2.1ghz dual core /AMD/ 2gb memória, ATI Mobility Radeon Hd 4570 512mb, windows 8.1 jogtiszta verzió. Nem igen akarom elhinni, hogy a Crysis 2 megy rendesen és egy World of Warcraft pedig nem. 2mb-s netem van gondolom ez is számít, de más online játéknál nem volt még bajom ezzel sem. Ötletek? A vicces az, hogy teljeen minimumon játszom, sőt egy macro segítségével még a legalacsonyabb színtől is lejjebb tudtam húzni kicsit. Egy 25 fős raiden 3fps.

2014. ápr. 23. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Azért gondold át a grafikai beállításaidat...

egy raiden (nem a mortal kombatbol) másodpercenként hány csili-vili varázslat stb sül el.... az leterhelheti a kártyádat..... egy erős közepes beállítás azért elfogadható... főleg h úgyis igen csak jól néz ki a wow..

A másik hogy laptopról lévén szó az alkatrészeid nem igazán közelítik meg az asztali társaik teljesítményét..

Harmadik tanácsként pedig ajánlom a minimum processzor teljesítményt vedd fel 80% körülre legalább.... a speciális energiagazdálkodási beállításoknál...


+1 lehet melegedik a géped.. tölts le hozzá ventillátor vezérlő programot és amig játszol told fel maximumra a fordulat számot.... és vagy vegyél a géped alá egy ventillátoros álványt

2014. ápr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ja és még 2 dolog....

bár elég evidensek sose lehet tudni...

a legfrisebb gpu drivert töltsd le a gyártó oldaláról...


és ugye hálózatról kapja az áramot amikor játszol?!

2014. ápr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Minimum grafikán vagyok úgy hogy a minimális processzor teljesítményem 90%. A gép persze melegszik szóval egy ventillátor vezérlőt felrakok majd mindenképp kipróbálom hátha jó. Tudnál esetleg ajánlani megbízhatót? GPU drivert frissitem majd mindenképp. A lapos a hálózatról kapja az áramot.
2014. ápr. 23. 22:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Laptophoz nehéz szerezni ilyen programot ajánlom kérdezősködj a gép gyártójának fórumain.... én a jelenlegi gépemhez vagy félévig kerestem mire találtam ....rádaásul egy magyar csinálta :D
2014. ápr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerencsés vagy. Igazából elég zavaró az egész mert szerintem összességében nem egy gamer config de nem is egy szedett-vetett
2014. ápr. 23. 22:26
 6/10 anonim ***** válasza:
az utóbbi 2 napban néha néha 1-1 pillanatra nekem is megakad
2014. ápr. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

De gémer konfig amid van csak nem a legfrissebb

és ha van pár ezer fölös forintod én meggondolnám h ne rakjak-e bele még legalább 2gb memóriát

2014. ápr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
10 éves, agyonpolirozott motornál megesik az ilyen. Engem az érdekelne, hogy a milliós sebzések mennyire foglalják le a CPU-t, egy AV-n, vagy 25ös raiden?
2014. ápr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó...szerintem semenyire..az ilyesmiket általában a szerver számolja...és csak lekommunikálja veled....

Gondolj bele ha a te géped számolná, akkor pillanatok alatt átlehetne írni egy-egy spellt és máris kész a csalás...

2014. ápr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszi a választ.
2014. ápr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!