Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Warcraft III Frozen throne...

A Warcraft III Frozen throne multiről kérdeznék?

Figyelt kérdés

Nem eredeti játékom van de szeretnék netten másokkal játszani ezért olyanok jelentkezését várom akik tudnak ajánlani egykét tippet hogy hogyan tehetem meg.

Pl van egy alkalmazásom ami ehhez lett kitalálva de még egyáltalán nem sikerült használnom. Ha valaki játszik még vele kérem írjon akár privátba is írhatok.



2014. ápr. 23. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Game Ranger-rel megtalálod az összes tört szervert, nagyon sok Frozen Throne-os van.


Hamachin is tudsz játszani, de ahhoz kell keríts társakat, mert ott csak csinál köztetek egy VPN-t (összeköti a számítógépeket virtuálisan).


Tunngle is valami ilyesmi program, de még sose próbáltam, és nem is tudom, hogyan működik.

2014. ápr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja igen, még annyi, hogy vedd meg a játékot. Warcraft III + FT-t 4000-ért vettem, nem egy nagy pénz érte.
2014. ápr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
gamranger, tunngle meg a garena az, ahol megéri szervereket keresned. Amúgy tényleg nem nagy pénz érte 4k, de nem muszáj megvenni :D
2014. ápr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!