Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért lehet? (Warcraft III)

Miért lehet? (Warcraft III)

Figyelt kérdés

A Warcraft III kiegészítőjével, a Frozen Throne-nal van gondom: az átvezetők (cinematic) hülye színnel jelennek meg, tudjátok, mint pl. a Starcraft Windows-7-en (tehát ilyen rózsaszínes, meg az egésznek nagyobb a kontrasztja vagy mi). A Reign of Chaossal nem volt ilyen bajom. Az az érdekes, hogy a neten sehol se találtam hasonló problémára megoldást, de hasonló problémát sem (lehet, hogy csak rossz kulcsszavakkal kerestem).


A játék eredeti, nem másolat és nem is kalózkodott.

Windows 7 Professional 64-bit-em van.



2013. dec. 21. 19:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Reinstall, csökkentett felbontás, rendszergazdai futtatás, explorer.exe kiiktatása, XP kompatibilitási mód nem változtatott semmin.
2013. dec. 21. 19:51
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy látom, hogy a Reign of Chaos is rossz... már megkérdeztem a battle.net supportját is, most várom a választ.
2013. dec. 21. 22:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom, szerintem a win7 professionalt nem támogatja. Amikor nekem is azom volt, nagyon sok játék (wc3 is) laggolt, szaggatott. Ez lehet az egyik. Ha van lehetőséged, akkor próbálj meg egy home premiumot feltenni.


Másik ötlet: Amikor én win7-en indítom, ott kiírja a tálcánál, hogy átváltott win7 színösszeállításba. Lehet ez nincs neked beállítva.


Harmadik: Esetleg egy kompatibilitással próbáld indítani (legyen xp sp3), az is segíthet, illetve a játék menüjében a video beállításokat nézd meg, lehet ott nincs valami konfigurálva a gépedhez.


U.i.: A videókártyád milyen típusú? :)

2013. dec. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a választ, bár szerintem nem kéne problémázzon a Proffal ha a Home-mal sem (igaz, most vettem új gépet proffal, az előzőn home volt). Kompatibilitást már próbáltam, és a videókártyámhoz leszedtem a legújabb drivereket. Amúgy játék közben semmi gond, csak a filmszerű átvezetők ilyen rondák, elmosódottak, vagy nem is tudom.


Mindenesetre az lesz (remélem) a probléma, amire én nem gondoltam (a battle.net supporton írták), hogy 2 videókártyám van: egy Intel HD 4000 (a Core i5 proci mellé), de van egy rendes játék GPU-m is (nVidia GF GT 720 m).


Lényeg a lényeg hogy bár az nVidiához leszedtem a drivereket, de azt mondta a csávó battle.net-nél, hogy lehet, hogy átvezetőknél a játék átvált az Intel GPU-ra, és mivel annak elavult a driverje (elküldtem neki az MSIconfig-ot, bár nem tudom, hogy olvasta el, mert magyar volt benne minden info), és azt is töltsem le.

Mivel mobilnetem van, megvárom az éjfélt amikor van 100 gb extra adatforgalom, leszedem a drivereket, és majd írok, hogy mi lett.


Köszönöm a választ, ment zöld kéz!

2013. dec. 22. 18:14
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Megvan a megoldás!

A játék átvezető úgy tűnik, hogy nem bírják az aero témákat. Mi viszont igen, szerintem ti sem akartok vagy basic témát használni, vagy minden egyes játékindításnál váltogatni a témát.

A megoldás: jobbkatt a Warcraft III (vagy Frozen Throne).exe-re, tulajdonságok, kompatibilitás, itt jelöljétek be az "Asztal összeállítás letiltása" mezőt, majd OKozzátok le, és kész. Így a windows magától átvált basic témára.


Remélem másokon is segít majd a megoldás!

2013. dec. 23. 01:30
 6/6 anonim válasza:
Te vagy az én emberem. Köszönöm!
2015. márc. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!