Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan cseréljek biztonságosan...

KERESEKCAMCSTUDIOMAG kérdése:

Hogyan cseréljek biztonságosan, úgy egy karaktert hogy nehogy átvágják a fejem?

Figyelt kérdés

Üdv kedves olvasók!

Szeretnék egy karaktert cserélni egy másikra. De én életembe még nem cseréltem karaktert...

Ebben szeretnék segítséget kérni.


Hogy és hogyan mit csináljak? E-mail cím,jelszó változtatás ki adjon meg mit elsőnek,stb...?


Kérek mindenkit,csak normális válaszadók írjanak választ,és komoly emberek,nem 12 éves gyerekek.


Köszönöm.



2014. márc. 29. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen karaktert. Mert nem hiszem, hogy egy 'A' miatt átvágnának, de egy 'L' karakter miatt már lehetséges.

...

Komoly kérdéseket vársz, de értelmetlen a kérdésed. Talán írd le, hogy milyen karaktert szeretnél cserélni, mivel minden játéknál más azonosítási lehetőségek vannak. De eleve hogyan is lehetne komolyan venni egy ilyen dolgot? Nem értem.

2014. márc. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 nincsnevem:) válasza:

Az elöttem szólónak igaza van. Írd le ,hogy:

- Milyen játék,

- Milyen karakter,

- Milyen felszerelés,

- Mennyi "pénz" van rajta,

- Milyen fejlesztései vannak,

- Milyen kasztja van.


Ha ezeket leírod akkor már lehet, hogy tudunk segíteni :)

2014. márc. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bia Bartos válasza:
Hát igazuk van,mert ha egy 4-est szeretnél egy 16-osra ,akkor persze hogy nem fog veled cserélni.Inkább ne add el a karaktered.Fejleszd a karaktered mert ha cserélgeted ,akkor soha nem lesz igazi saját karaktered ami a tied.A te karidra fizess,vegyél lovat ,campionozz,nyerj adj lovat.Csak a saját karaktered fejleszd!!!Ne cserélj senkivel.Sokkal jobb lesz ha egy saját karid van.És teljes mértékben igazam van...
2015. aug. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!