Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft Mo'Creatures Mod...

Sims kérdése:

Minecraft Mo'Creatures Mod honnantudom letölteni biztonságosan? És hogy kell telepíteni,

Figyelt kérdés

#MinecraftMoCreaturesMod
2013. dec. 4. 10:03
 1/6 Zeu ***** válasza:

Hogy én mennyire unom az ilyen kérdéseket :)

Ha tudod mi ez, akkor azt is tudod, hogy egy ingyenes mod, vagyis "hivatalos" letöltési lehetősséggel jársz a legjobban. Ebből következik, hogy:


Beírod gugliba: Minecraft Mo'Creatures Mod, aztán rányomsz a legelsőre (www.minecraftforum.net). Elolvasod, megcsinálod, örülsz mint majom a farkának

2013. dec. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Zeu ***** válasza:
Majd elfelejtettem :) ha youtube-ra írod be, ott még videó is van hozzá, mit kell tenned... Ha emlékeim nem csalnak, még magyart is találsz közte.
2013. dec. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de én nem igazodok ki a yutobon meg a netes eligazitásokan(többnyire ezek angolok) leírnád valahogy hogy értsem (kezdö vok)
2013. dec. 4. 13:28
 4/6 anonim ***** válasza:
YouTube-on hogy nem lehet kiigazodni? XD
2013. dec. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ja
2013. dec. 5. 11:05
 6/6 anonim ***** válasza:

amúgy azért van ennyi kérdés mert mindenki leírja ugyanezt, hogy ott van YT nézd meg onnan, de magyar videó amiböl meg lehet tudni mindent olyan nem igen van, angolból sok van de akik nem tudnak angolul azok meg így jártak? mert én is próbáltam de magyar videót nem találtam ahol elmondja vki értelmesen hogy mit hogyan és miért.

Sok olyan van hogy csináld ezt utána ezt és ezt és kész de amilyen szar minőségben van néhány videó készítve hogy nem lehet érteni mit mond mert olyan rossz mikrofonja van az készítőnek, inkább kerestem vkit aki tud angolul és feltette nekem (hozzáteszem hogy az illető nem játszott minecratfttal és nem is nagy pc guru de sikerült mert )


ezt javaslom hogy ismerőssel aki tud angolul beszéld meg hogy segít neked, mert itt mindenki ezt mondja hogy nézd le YT-ről...

2013. dec. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!