Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a Bioshock Infinite Burial...

PeetTheMonk kérdése:

Mi a Bioshock Infinite Burial at Sea Episode 1 - Episode 2 története?

Figyelt kérdés
Végigjátszottam mind a kettőt, angolból nem vagyok rossz, de vannak homályos foltok amiket nem értek főleg a második részben. Kérdéseket nem teszek fel, inkább egy teljes sztorit kérnék valakitől, aki hozzám hasonlóan beleszeretett ebbe a játékba ;)

2014. márc. 27. 15:48
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Sally nem Booker gyereke, legalábbis semmilyen utalás vagy bizonyíték nincsen erre. Őt csak "örökbe fogadta" Comstock/Booker azután, hogy nem sikerült elrabolnia Annát (a fejét csapta le a hasadék nem a kisujját) majd szerencsejátékban elvesztette őt. Elizabeth tesójáról meg nem is hallottam. Ezt mikor említik meg a Lutece ikrek?
2014. máj. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim válasza:

Nem, tényleg nincs testvére.. azt én hallottam félre.. de nem értem, még így se hogy mi köze van itt bármihez is Elizabethnek.

És miért létezik Comstock?

Itt én a multiverzumot úgy képzeltem el, hogy ugyanaz minden, de a döntéspontoknál különválnak(így lenne logikus különben mi értelme lett volna feláldoznia az összes univerzum beli önmagát, hogy egy univerzumban jó legyen) szóval hogyha vissza mentek oda ahol a keresztelkedést választotta és ott megfolytotta, vagyis teljesen megszüntette az összes univerzumot ahol Comstock született akkor miért van még ott még mindig..

2014. máj. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Nos konkrétan nincsen leírva sehol sem, szóval csupán a saját elméletemmel válaszolhatok. Szerintem a Burial at Sea-ben lévő Comstock egy egyedi paradoxon jellegű Booker/Comstock lett azáltal, hogy Rapturbe ment. Ezáltal lehet, ahogyan a Lutece ikerek vagy mint maga Elizabeth ő is részben időn és téren kívül létezett így ahogyan Elizabeth sem tűnt el az alapjáték végén így ő is tovább létezhetett. Talán azért, mert a térben és időben is utazott volna? Am szerintem a legvalószínűbb, hogy azért nem tűnt el, mint a többi Comstock, mert Elizabeth majd "megfogja ölni" a DLC első részeben és az eseményeknek így kell tovább mennie, esetleg ezáltal valahogy akaratlanul is Elizabeth hagyta életben. Bár érdekes, mivel a Buriel at Sea második részében Elizabethel visszamentünk Columbiába, ahol ugye még létezett Comstock, szóval az is lehet, hogy hiába mentek az alapjáték végén vissza a kezdetekhez volt olyan univerzum ahol még nem mentek vissza megölni Comstockot, szóval onnan egyszerűen átjöhetett. Illetve kb bármikor átírhatják az eseményeket, csak kell egy Lutece gépezet, azzal vissza az időben és térben és a probléma újra fenn áll. Szóval igazából ez egy kör körös ciklus, amit hiába tűnik úgy, hogy meg lehet törni, teljesen szerintem nem sikerülhet. Például a DLC második részeben amikor az idősebb Elizabethel visszamegyünk Columbiába ott látjuk Elizabeth egy fiatalabb énét Bookerrel. Na mármost szerintem az énje is átmegy majd az alapjáték és a DLC eseményén és egy folyamatos ciklust járnak be a különböző univerzumaiban az énjei. Fú nem egyszerű ez a játék :D
2014. máj. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 Nolfy válasza:
Szerintem ennyire már a készítők sem mentek bele a dolgokba. Az Infinitie egy elvileg lezárt történet, de mivel DLC-t is piacra kellett dobni, így összekötöttek mindent és sikerült. Tény, hogy nagyon brutál története van és le a kalappal a készítők előtt, de azért logikai hiba lehet benne. Bár pont attól szép, hogy vannak nyitott kérdések, így meg lehet alkotni a saját véleményt az egész történetről.
2014. máj. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim válasza:
Sziasztok, nekem az lenne a kérdésem hogy ha Elizabethnek csak a meg keresztelkedett bookert kell meg ölnie (comstockot) akkor a jó bookert miért folytya vízbe az alapjáték végén??
2014. szept. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim válasza:

Anna egyik énje mikor hal meg Raptureben ?

Az egyik kommentelő leírja az egész történetet amit eddig a részig értek is. De az nem tiszta hogy Anna mikor halt meg Raptureben.

2014. dec. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim válasza:
Burial at Sea 1 végén a Big Daddy, ami megölte Bookert (avagy Comstockot), végez Annával (Elizabeth-szel) is. Mikor félregörgeted azt a fakorongot, vagy mi az, ami mögött DLC második részében a hullánk (Elizabethé) van, akkor emlékszik vissza Elizabeth, és akkor jön rá, hogy miért nem tud hasadásokat nyitni, miért van meg a kisujja, etc.
2015. febr. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim válasza:
én még nem játszottam a burial kiegészítőkkel az infinite történetét értem angolul pont nem akarok nekikezdeni pont egy ilyen részletekben rejlő sztorinak itt elolvastam minden kommentet de kissé zavarosak is meg túlgondoltak valaki megfogalmazhatná itt nyersen mert csak annyit értek hogy az aki a dlc ben van az comstock akinek nem sikerült elrabolni elizabetet és e miatt booker nevet felvéve lemegy raptureba de ki az az eliza aki velünk van mivel az összes eliza megszűnt az infinite végén meg az összes olyan comstock akinek sikerült elizát elrabolni itt valamit nem sikerült kihalásznom ebből a sok kommentből így megköszönném ha valaki leírná a lényeget vagy ha nem akkor valaki toljon egy magyarosítást neki :D mert úgy nem kéne elmesélni
2015. febr. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim válasza:
Tudtommal a Raptureben élő Comstocknak sikerült elrabolni Annát, csak a feje szorult a résbe, nem a kisujja, így meghalt, és ezért megy le. De javítsatok ki, ha tévedek.
2015. febr. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
Na tudok volt-e már ha igen bocs de azért leírom. Többen is kérdezték miért volt a Songbird annyira védelmező. Na szóval Fink-nek nem sikerült megcsinálnia hogy a Songbird kötődjön Elizabethez (a Burial at Sea 2-ben látni amikor Columbiában vagyunk) és később látunk egy felvételt amiből kiderül hogy a Songbird egyszer kiszökött a laboratóriumból és beleütközött Elizabeth tornyába. Az a lélegesztetőcsöve vagy mije (bocs nme tudom mi az de gondolom az :) ) kiesik a helyéről és haldoklik de a kis gyerek Elizabeth visszateszi neki a csövet és ezzel megmenti és ezért kötődik és védelmezi a Songbird Elizabethet. Remélem segíthettem és én is köszönöm az előző emberek válaszait a kérdezőnek mert én is megértettem a történetet köszi :)
2017. máj. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!