Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim kovácsolás fejlesztése?

Skyrim kovácsolás fejlesztése?

Figyelt kérdés
Eddig úgy csináltam hogy van az égkohó kovácsolása és tőle tanultam a kovácsolást pénzér. Csakhogy még csak 59 es szintnél tartok de már alig tudom finanszírozni az oktatást. Van e olyan mód ami vagy ingyen vagy olcsón növeli a kovácsolás szintjét.

2014. márc. 18. 18:55
 1/3 Drone007 ***** válasza:

Minden kovácsolásnál fejlődsz. Vegyél vagy bányássz nyersanyagot, vadássz vagy vegyél bőrt, és kovácsolj rengeteg vas tőrt, vagy bőr sisakot/karvédőt. Ezekhez nem kell sok nyersanyag, de gyorsan tudsz fejlődni.

Ha megy az angol, itt van egy kis help:

[link]

2014. márc. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nos eléggé hosszadalmas beszerezni a cuccokat de mindenféleképp jobb mint a tanulás. Köszi a segítséget. :)
2014. márc. 19. 19:55
 3/3 Uzumatyi válasza:
Én tudom erre a leghatásosabb módszert és mindenhol ahol fejleszthetsz meg lehet csinálni,annyi hogy azt az item tools modot ki kell kapcsolni ha van (Data File pc-én! De egyszer kiírtam de tessék: Fejlesztesz az égkohónál (Vagy mi a neve (Magyar felirattal játszom),és raksz egy pontot,kilépsz,visszalopod az aranyat,de nyomsz egy gyors mentést ha rajtakapnának,és így a rááldozott pénz a tiéd ugyan olyan mennyiségben,ezt csinálod folyton és kész is!FONTOS: Ha szintet lépsz ne menj rá a fejlődésre mert ha még tudtál fejleszteni az embernél az elveszik és elölről kezdődik,ezért mindig mind az 5.öt meg kell csinálnod hogy jól kijöjj!Ha nem nagyon megy se baj,vannak ilyen tolvajlás kesztyűk vagy egy képt pontot raksz a tolvajlásnál!Még ami fontos: Mindig lopakodva és rejtve!Nagyobb esély a lopásra,bajod nem lesz belőle!ENNYI :D Ezt mindenhol eltudod játszani,és ez nem csalás nem bug,ez ilyen,ha valakinek adok pénzt vissualophatom :D Majd csinálok videót is talán :)
2015. febr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!