Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim-ben milyen kasztot...

Dolfi88 kérdése:

Skyrim-ben milyen kasztot vagy lényt tudnátok ajánlani aminek a fejlesztése sokáig leköt? Ja és melyik guild-et amibe csatlakozni lehet.

Figyelt kérdés

Már volt Khajit-om is amiből harcost csináltam -tudom,tudom-azt is a 20-25. szintnél abbahagytam.Ugyanúgy vonzott a játék ezért még volt egy Wood-Elfem is,finish a 26. szintnél.Még sorolhatnám a végtelenségig.

Szóval mindig megunom de ugynúgy vonz a játék.


2013. máj. 26. 11:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani, hogy mivel mindig más és más kasztot csináltam,(pl.: harcost, vagy assassin-t) ugyhogy ebben nem tudok segíteni.
2013. máj. 26. 11:12
 2/3 anonim válasza:
Hát így nem érsz semmit. Ha csinálsz egy embert, minden ugyan az csak van egy harci kiáltása. Azt javaslom, hogy kezdj egy új karit(amivel akarsz) és módóld be a játékot.Így hátha elviszed 50 ig.
2013. máj. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A 2. válaszolónak igaza van: tudom h lassú a fejlődés

(lvl. 20-25 tájékán már) de hát ez ezzel jár.

Gondolj csak bele, ha elmennél csak 40-45 ig, már akkor van

egy faxa karaktered, több perk-et használhatsz, sokkal

jobb/erősebb vagy, és még nem is vagy 60 meg 80 közelében :)

Az egy dolog, hogy megnézed (kipróbálod) a többi fajt és osztályt, de ha csak 25-ig mész, akkor még egy darab skill tree-t sem tudsz kifejleszteni maxra, magyarul (már bocs) de szart nemérsz... zet ink gondolt át még1x.


A céhet is kérdezted: Companions, Dark Brotherhood, Thieves Guild, Imperials/Stormcloaks, College of Winterhold, Bards College + ha megvan Dawnguard DLC - Dawnguard/Volkihar Vampire Clan.

Ezek közül mindegyikbe mehetsz, egyedül a "/" jeleseknél választasz hogy ez vagy az. Mindegyiknek nagyon jó küldetései vannak, izgalmas sztorival rendelkeznek, és rengeteg előnnyel jár, ha csatlakozol hozzájuk.

Pl.: Companions - küldik befejeztével te vagy a Harbinger (vezér), utána máris van 7 választható követőd :D

De ez csak 1 példa. Ha nem akarod elunni az időd, ink csatlakozz mindegyikhez, azok majd elveszik az idődet, sztem nem fogsz unatkozni.

ennyi :D

2013. júl. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!